PRAŽSKÉ DERBY BOHEMIANS PROTI CHODOVU JE TU!

Sport

│EXTRALIGA MUŽŮ│ Tvrdý oříšek čeká na klokany už tuto neděli od 18:00. Rozjetá Bohemka naplno bodovala v posledních třech zápasech a v následujícím utkání ji čeká velká výzva. Do Střešovic přijedou vicemistři z TJ JM Chodov, kteří aktuálně okupují druhou příčku v extraligové tabulce.

AutoCont extraliga uvidí souboj týmů, který rozhodně nebude postrádat náboj. Bohemians už letos dvakrát chodovské hráče porazilo a se současnou formou si nemůže klást menší cíle, než na své předchozí úspěchy navázat.

Proti klokanům však bude stát velmi silný tým z Jižního města, který v posledním kole převálcoval Mladou Boleslav 8:2 a ukázal, že pro něj ani letos nemusí být Superfinále nereálným cílem.

Hráčům Bohemians hraje hodně do karet fakt, že na Chodov umí. V prvním extraligovém utkání zvítězili na půdě Chodova 7:4 a v pohárovém zápase pak 7:6. Uvidíme třetí vítězství Bohemians i v této sezóně? Přijďte se podívat na derby, které táhne širokou florbalovou veřejnost.

Extraligový tým Bohemky letos rozhodně nepatří mezi outsidery a v tabulce okupuje 4. příčku. V neděli ve Střešovicích tak bude k vidění souboj mezi 4. a 2. týmem AutoCont extraligy.

O zápletku nedělního zápasu se díky své hráčské minulosti postará celá řada aktérů na obou stranách. Za Bohemians hrál kdysi i hlavní trenér Chodova David Podhráský. Zelenobílý dres oblékli také hráči Michal Klápa, Jakub Uher a brankář Martin Zich. Opačným směrem na začátku sezóny putoval Viktor Kopecký, kterému se proti Chodovu zatím dařilo (2 zápasy = 2 branky, 3 asistence). Na Jižním městě má svou minulost i hlavní trenér Jiří Uher. Pro něj má nedělní derby dvojitou zápletku, jelikož za Chodovské muže nastupuje jeho syn Jakub.

Který prapor bude vlát v neděli večer nad Prahou? Přijďte se podívat na špičkové utkání florbalové AutoCont extraligy a podpořte svůj tým! Vstupné na utkání je 30,-Kč. Těšit se můžete na divácké soutěže o ceny a přestávkový program. Hurá na florbal!

utkání 14. kola AutoCont extraligy

FbŠ Bohemians vs. TJ JM Chodov

neděle 1.12.2013 od 18:00

sportovní hala Tatran Střešovice, adresa: Sibeliova 368, Praha 6

Termíny