DEUX BOULES VANILLE [FR] /\ DĚTI DEŠTĚ [Praha] \/ FETCH! [Praha] /\ 29.11. \/ Pohoda MC

Hudba

/\ Místní Borci uvádějí \/ 

<< Upozorňujeme, že koncert bude od začátku do konce NEKUŘÁCKÝ, takže děkujeme za pochopení a kouřit, hulit se může u fotbálku nebo u hajzlíků! díky za respektování práva na čerstvý vzduch :-) >>

Po čase sme si troufli hned na dvě kobylky ze stáje silver rocket doplňujcí bicí duet ze sladké Francie s příchutí vanilky!

DEUX BOULES VANILLE [FR]
Double drums / synth / party
https://soundcloud.com/deux-boules-vanille

Na dramce jsou vpohodě zvyklý. Ale naživo? Dva psychopati z Francie si jako první po útěku z blázince pořídili pár bicích, synťáky a rozhodli se každýho kolem roztančit! Roztančit, zničit, roztančit a zatlouct do země. Je v tom techno, je v tom dub, ale taky grind core postupy a matyka. Parádní disko, který by i mosh pit sneslo tu ještě nebylo. Takže servírujem děcka. Dobrou chuť! 

DĚTI DEŠTĚ [Praha]
Noise rock / industrial
https://myspace.com/detideste

Po duně se valí hluk, špína, industriál. Sestup až do matky země, kam zadupe Tě! Chlív je to velkej, ale najdeš se v něm lehce. Odprosit se přijeli, když o jednoho naposled jich bylo míň. Tetsuo? Jsou 3? Ne, bude jich 5, a jestli zaprší je jen otázka deště! A T.N.Č.D.D.P. a gottavilla určitě nezahrajou! A možná ani ten zbytek ne, páč maj sebou určitě hodně nových písniček, který v Plzni povrvé rozsvítili pod lampou na jaře a tentokrát přivezou i klávesy! Těšte se.

FETCH! [Praha]
Noise rock / post hardcore
http://fetchcz.bandcamp.com/

Tři písty na ruční pohon. Pohyb? Vždycky dopředu. Volume? Vždycky doprava. Cíl? A vážně je tak důležitej? Fetch! Jsou výkřik, krátkej, zběsilej a mnohoznačnej. Pavoučí muž za bicí soupravou tahá za nitky neuralgických bodů a hudba kapely pochoduje stále vpřed, do moře, do zdi a do zkázy. Běh na napnutým laně vysoko mezi šedejma mrakodrapama s armádou ninjů v patách. Co jste komu udělali? Nic. Ale musíte utíkat. Pořád dopředu, vždycky dopředu. A zvuk Fetch! Je jak práskání bičem nad hlavou.(zdroj: silver-rocket.org)

Start: 21:00
Kde: Pohoda Music Club, Resslova 17, Plzeň 
Vstup: 110 až 200 KČ => ohodnoť sám ;]

Účinkují

DEUX BOULES VANILLE [FR] /\ DĚTI DEŠTĚ [Praha] \/ FETCH! [Praha]

Termíny