Tradiční adventní koncert Nadace Jedličkova ústavu

Volný čas, Hudba, Pro děti

Jubilejní pátý adventní koncert Nadace Jedličkova ústavu opět rozezní Betlémskou kapli

 

Sbory Gaudium Praha a Pueri gaudentes zpívají za nový autobus už 3. prosince

 

 

Již popáté zveme milovníky vánočních tradic na prosincový koncert Nadace Jedličkova ústavu, a to v prostorách Betlémské kaple. O zaručenou vánoční atmosféru se postarají vynikající sbory Gaudium Praha a Pueri gaudentes, prostřednictvím kterých chce Nadace poděkovat všem svým současným a třeba i budoucím příznivcům.

 

Od 19 hodin se můžete v Betlémské kapli zaposlouchat nejen do tónů Vánoc, ale také si odpočinout od předvánočních shonů a současně podpořit činnost Nadace Jedličkova ústavu. Podpora je dobrovolná prostřednictvím vstupného v jakékoli výši do tradiční kasičky NJÚ ve tvaru autobusu.  „Koncert pořádáme hlavně jako poděkování našim přátelům a všem, kdo se o aktivity Nadace zajímají,“ říká Veronika Kulíková, koordinátorka marketingu Nadace Jedličkova ústavu.

 

Případný výtěžek z dobrovolného vstupného bude opět přidán do dlouhodobé sbírky na bezbariérový autobus pro Jedličkův ústav a školy. Na koncert se vstupenky nevydávají, je proto nutné zarezervovat si místo na mailové adrese adventnikoncert@nadaceju.cz

 

Podpořit Nadaci může každý také prostřednictvím zaslání libovolné čásky na transparentní účet 350 385/5500 či zasláním DMS ve tvaru POJEDTESNAMI na číslo 87 777 (Cena DMS je 30 Kč, Nadace obdrží 28,50 Kč).

 

Sbírka má transparentní účet č. 350 385/5500 u Raiffeisenbank a je podpořena dárcovskými SMS – DMS POJEDTESNAMI na číslo 87 777 (cena jedné DMS je 30 Kč, Nadace obdrží 28,50 Kč) nebo DMS ROK POJEDTESNAMI (každý měsíc po dobu jednoho roku pak od dárce odejde 1 DMS). Více informací k DMS na www.darcovskasms.cz.

Termíny