Manželské vraždění s Jaroslavem Duškem

Film, Divadlo

Předprodej vstupenek na Manželské vraždění s Jaroslavem Duškem

Předprodej vstupenek probíhá od 3.12. 2013 od 9 hodin v Informačním centru v Polici nad Metují. Prodej ani rezervace vstupenek dříve než 3. 12. není možná. Děkujeme za pochopení.

Vstupenky si můžete zarezervovat osobně nebo telefonicky (491 421 501, 728 267 377) od 9 hodin na IC, nebo případně emailem (na infocentrumZAVINÁČpolicko.cz).

* DIVADLO NA JEZERCE *

 * JAROSLAV DUŠEK * & * NATAŠA BURGER * PŘEDSTAVENÍ SE KONÁ: 3. 2. 2014 od 19 hodin KDE: KOLÁROVO DIVADLO VSTUPNÉ: 290,- / 280,- / 270,-

Režie: Jan HŘEBEJK
Scéna: David MAREK
Kostýmy: Katarína BIELIKOVÁ
Hudba: Vesna CÁCERES a Pavel STEIDL
Hru Erica-Emmanuela Schmitta přeložil: Michal LÁZŇOVSKÝPremiéra: 3. 5. 2005
Délka představení: cca 145 minut

Divadelní společnost Jana Hrušínského z Divadla na Jezerce uvádí v režii Jana Hřebejka Manželské vraždění. Excelentní dvouhodinový duel, nepostrádající dramatickou zápletku.
Hlavní hrdinové v podání brilantního Jaroslava Duška a ještě brilantnější Nataši Burger, v roli manželského páru po 15 letech vzájemného soužití, jsou mrazivě přesvědčiví.
Kruté i krásné věci, které si vzájemně řeknou během dvouhodinového strhujícího dialogu, se stanou kořením vzájemně odumírajícího vztahu, jenž upadá, ničen každodenní monotónností, zvykem a otupělostí vzájemného soužití.
Krásná a sexy Líza Nataši Burger je impulzivním a emotivním protějškem civilně a pragmaticky vystupujícího Gillese Jaroslava Duška, vracejícího se domů z nemocnice po úrazu hlavy a dočasné ztrátě paměti. Jeho žena Líza, na kterou si nevzpomíná se mu snaží pomoci zpět do života a vypráví mu o jejich vztahu. Postupně začíná příběh gradovat a vycházejí najevo překvapivé okolnosti... Má smysl ve vztahu pokračovat? Není lepší odejít? Proč spolu chceme žít? Hlavní hrdinové si nakonec odpověď na otázky najdou a příběh končí.
Souboj, ve kterém jde o život, patří jedné z nejúspěšnějších současných francouzských her.

(z recenze Hany Michalikové)

 

Další recenze:   Tady už se nevraždí, ale rovnou porcuje
                        Čeká nás manželské vraždění

 

Termíny