WOHNOUT

Hudba

WOHNOUT BEZ ELEKTRIKY
Skupina Wohnout vyráží na své první unplugged tour.  Poprvé za celou historii kapely uslyší fanoušci své oblíbené písně i v akustických verzích. „Wohnoutí písničky jsme přearanžovali a fakt se na to ultratěšíme“ vzkazují Wohnouti. Unplugged tour začíná v polovině listopadu a v plánu je dvanáct koncertů v divadlech a klubech.
 „Naše kapela je už osmnáct let zapojena do elektrické zásuvky, ale náš basák Zemánek jednou nešikovně vykopl síťovej kabel a my zjistili, že nám to akusticky docela dobře zní. Takže v rámci šetření elektrické energie jsme se rozhodli vyrazit na naše první unplugged tour a tím dopřáli zasloužený odpočinek našim zesilovačům“ komentuje zrod nápadu zpěvák Honza Homola.
Jako host se ve wohnoutím setu  představí houslista Vojta Lavička (Gipsy.cz), který se též ukáže na novém CD/DVD Wohnout unplugged, které vyjde koncem října (25.10, Univesal).  V roli předskokanů se vystřídají kapely Mother´s Angels, Koblížci, The Snuff a Lola běží,  které tak vůbec poprvé představí akustické sety svých koncertů.

Termíny