Premium CROSSROADS OF MUSIC vol.10 - "An Anniversary Evening"

Hudba

Plzeňský "mini festival" Crossroads Of Music dospěl do fáze výroční, slavnostní, mimořádné..

V listopadu tohoto roku totiž nastane již 10. pokračování této snahy o večer především blues/jazz/art rocku a jiných, především progresivních stylů, a to je důvod k oslavě & zároveň závazek jak na onen večer, tak do budoucna..

Křižovatky vstoupili s příchodem roku 2013 do nových klubových prostor, konkrétně klubu Buena Vista v Kollárově ulici a tato změna přinesla od 9. večera i změnu ve strategii a "line upů" večerů / kromě zachování původní filosofie večera "dát možnost začínajícím" je novým záměrem nejen toto podpořit, ale i zušlechtit večer jako celek v podobě slavnějšího jména každý večer, a to jak revivalu slavných tak i slavných žijících z české scény.. Samozřejmě v rámci stylu večera..

Snahou je, aby tato změna nejvíce pomáhala právě začínajícím jménům, a to v mnoha směrech, jak už v počtu návštěvníků danného večera, tak osobním setkáváním se se známějšími jmény apod..

Toto novátorství odstartovali právě v září Pink Floyd revival v rámci tématického večera "Which One´s Pink?", a pro 10. pokračování nebudou v tomto ohledu výjimky.. ba naopak:)

10. výroční Crossroads Of Music budou s velkým potěšením smět přivítat legendu českého Bluesového & Rockového prostředí.. Oným jménem není nikdo jiný než Radim Hladík & jeho Blue Effect.. Radim dále přislíbil, že v podstatě poprvé v Plzni spolu se svým bandem předvedou takzvaný "hybridní set" - půjde jak o akustické, tak i elektrické vystoupení v plné palbě:)

Toto jméno bude uvozeno a zakončeno vystoupeními dvěma plzeňskými formace.. progresive rockovými Way To a pro řádný konec vystoupí Red Hot Chili Peppers revival..

Večer to bude opravdu nejen hudebně hvězdný, ale i rozmanitý.. a to je hlavním cílem večera Crossroads Of Music, zachovat si rozmanitost v rámci svých mantinelů:)

Již teď se na vás všechny jak já, tak celé osazenstvo klubu Buena Vista & kompletní vystupující těší a nás všech bude snaha o dokonalý, sváteční večer.. hudebně hodnotný:)

Pavel Cimpl & Buena Vista Club

potvrzení účinkující:
- Way To band (progressive rock, plzeňská nadějná formace)
http://bandzone.cz/way2
- Red Hot Chilli Peppers revival band (netřeba komentáře:)
- Radim Hladík & Blue Effect (česká blues&rocková kytarová špička)
- Pavel Cimpl with special guests Jitka Giuditta Moulisová & Nikol Valešová making Pink Floyd tunes

Vstupné: 200,-- Kč/stání (200 míst), 250,-- Kč/sezení (30 míst);
VIP - balkón: 250,-- Kč/stání (32 míst), 300,-- Kč/sezení (28 míst)
- VIP cena lístku zahrnuje welcome drink & malé občerstvení

Termíny