Bára Zemanová & Band a Lola Béží

Hudba

Po dlouhé době zavítá zpět do oblíbeného klubu Bára Zemanová a její banda, tentokrát v čele s novým bubeníkem, speciálním unplugged setem a jako host vystoupí skvělá a našláplá parta z Prahy – Lola Běží.  Celá sranda vypukne ve 21:00.

Vstupné: 70 Kč předprodej / 100 Kč na místě

Bára Zemanová a band:
Bára Zemanová & BAND je pop-rockové uskupení kolem zpěvačky a finalistky 3. řady Česko hledá Superstar, Báry Zemanové.

Bára si již před soutěží prošla pár kapelami a i po obsazení  4. příčky v ČHS se stále drží rockové muziky.

V roce 2007 natočila debutové album Rozjetej Vlak s producenty Honzou Křížkem a Vojtou Říhou ze slavného Blue Effectu. Na podzim 2007 vyhrála cenu Skokan roku v anketě Český Slavík Mattoni a druhé místo v anketě Deska roku za nejprodávanější debut roku.

Kapela má za sebou  6-leté vystupování po velkých i malých festivalech v ČR a tři úspěšná turné. Bára nazpívala několik duetů, např. s kapelou UDG, Rybičky 48, s Honzou Toužimským, Petrem Bendem, Xindlem X a tři roky účinkovala v rockové opeře Antigona, kde ztvárnila jednu z hlavních rolí.

V roce 2009 kapela natočila druhé album Magistrála, které sklidilo velmi pozitivní ovace u předních hudebních kritiků a Bára se zde poprvé prezentuje jako autorka i producentka společně s Richardem Scheuflerem jr.

V létě 2010 se zpěvačka vrátila do své rodné Plzně, nejprve aby dokončila maturitu na gymnáziu a když uslyšela místní muzikanty, v Plzni zůstala a založila zde nový BAND v obsazení: Tomáš Mouřenec, Jan Václavík, Jiří Sponner a Ondra Černý. Kapela v nové sestavě natočila nový singl LEŤ 2, který bodoval v několika českých, rockových hitparádách. V únoru Bára vystupovala na mezinárodním festivalu cirkusového umění  Cirkus Cirkus 2011 v Praze, kde zpívala stejnojmennou finální píseň.

 V létě Bára koncertovala na letních festivalech jako např. Noc plná hvězd, Jamrock Žamberk, Ouvalskej bigbít, Benátská noc a dalších menších i větších festivalech a open air. Od května do října probíhalo benefiční turné „Bára hraje všem z našeho kraje“ po Dětských domovech a Ústavech sociální péče v Plzeňském kraji pod záštitou hejtmana Milana Chovance.

V září odjela kapela unikátní šňůru koncertů pro své fanoušky nazvanou GARAGE TOUR 2011, kdy kapela objížděla zahrady a garáže vítězů letní soutěže vyhlášené na Facebooku kapely.  V této době jede BZ BAND klubové koncerty po ČR i Německu.

Momentálně má kapela za sebou úspěšné dvě loňské turné. Jedno s kapelou Rybičky 48 a Doctorem P.P. s názvem Novostro Tour a poté první vlastní  tour s názvem Rock ‘N’ Roll tour společně s kapelami Imodium a Goodfellas. Dokončuje také práce na novém singlu pod producentskými křídly Davida Kollera a Richarda Scheuflera jr. ke kterému plánuje natočit videoklip . Nyní, kromě vlny festivalů kapela připravuje  3.studiovou desku, kompilační CD a DVD k desetileté kariéře a také nové benefiční turné.

další info na:
www.barazemanova.cz
www.facebook.com/barazemanova
www.bandzone.cz/barazemanova
www.myspace.com/barazemanova
www.twitter.com/barazemanova
www.youtube.com/barazemanovachannel

Lola Běží:
Alternative-pop"

„To, co nás nejvíc baví, je živé hraní. A to je i důvod, proč tohle všechno děláme.”

Jakub Míchal - zpěv
Aleš Petržela – kytara a zpěv
Jakub Jakubec - baskytara a zpěv
Petr Baláš - bicí

Bio v bodech a naše plány:
- první koncert 1.12.2011
- 5ti písničkové EP Hotel Lola - jaro 2012
- videoklip Hotel Lola - jaro 2012
- vítěz diváckého hlasování soutěže kapel MBLS - podzim 2012
- 1.místo soutěže kapel SL 2012 - zima 2012
- videoklip Holka - jaro 2013
- koncerty, festivaly - jaro, léto 2013

Chystáme:
- nové 7mi písničkové EP (říjen 2013)
- unplugged studiové live video
- video ze studia k písničce LALALA
- videoklip k vybranému singlu z EP 2013
- podzimní a zimní koncerty po klubech
- album na začátek roku 2014
- jarní turné

 http://www.lolabezi.cz
http://www.facebook.com//pages/Lola-b%C4%9B%C5%BE%C3%AD/174948949220372  
http://www.bandzone.cz/lolabezi

aktuální videoklip:
http://www.youtube.com/watch?v=nxnpLjz-S3g

Termíny