Lemond Light Up the Party

Volný čas, Hudba

Rožnovský City Club přivítá v pátek 15. listopadu akci Lemond Light Up the Party. Mezi novinky podzimní série patří měření teploty panáku Lemondu termokamerou nebo originální hra „Lemond Lasernet“. Připravená je žonglérská show s LED tyčemi a UV tetování na tělo. Návštěvníci budou soutěžit o největší hvězdu večera Lemondstar. Na dva vítěze z Rožnova pod Radhoštěm čeká iPod Shuffle. Akce začíná ve 21 hod. Oblíbená párty série pro mladé lidi proběhne na podzim pouze v šesti dalších klubech.

Jedna holka a jeden kluk, kteří dorazí na rožnovskou párty a získají během večera nejvíce hlasů, vyhrají iPod Shuffle a postoupí do internetového hlasování o největší hvězdu Lemond Light Up the Party. Dva vítězové, opět kluk a holka, se mohou těšit na iPad Mini a titul „Lemondstar“. Pro hlasující jsou připraveny sluchátka Sony a lahve Becherovky Lemond.

 

Každý návštěvník Lemond Light Up the Party v Rožnově pod Radhoštěm dostane na uvítanou drink. Své mistrovství s LED tyčemi předvede přední žonglérská skupina Magnis. Mezi tradiční a populární aktivity patří UV tetování na tělo, focení u tematických fotostěn nebo společný zážitek „Lemond Shotboard“. To je jedinečný zážitek, kdy si vychutná Becherovku Lemond sedm lidí zároveň. Účastníci párty si navíc odnesou spousty svítících cen.Kontakty

www.lemond.cz

Termíny