RELAXAČNÍ SOBOTA V GALERII HARFA

Volný čas

Šedivé počasí posledních dní neláká k příliš velké aktivitě, většina z nás by raději zalezla do peřin k televizi. V sobotu 16. listopadu 2013 ale stojí za to vyrazit do Galerie Harfa, kde se dozvíte, jak co nejlépe relaxovat, abyste se cítili i v zimních měsících co nejlépe. Od 12 do 19 hodin bude v tomto obchodním centru probíhat akce Wellness Day, kde si můžete nechat sestavit jídelníček na míru, poradí vám, jak se správně hýbat a představí novinky a trendy v oblasti zdraví a krásy.

Program Wellness Day nabídne také ochutnávku wellness čajů a kávy s příchutí, seznámí vás s nejnovějšími druhy cvičení, ukáže vám výhody a přednosti kruhového tréninku s osobními trenéry Pure JATOMI Fitness, naučí vás používat různé cvičební pomůcky a přístroje, a aktivně vás zapojí do řady soutěží a her.

S nabídkou wellness pobytů se představí Lázně Vráž, které Vás mohou inspirovat ke koupi vánočního dárku, nebo si můžete udělat domácí wellness doma s pomocí sauny na míru od Sauna Systém. Kdo bude chtít na sobě cokoliv změnit, a to jak ze zdravotních tak estetických důvodů, poradí mu Aurum Clinic. Jak důležité je zbavit se v životě všech nežádoucích bakterií zjistíme na demonstraci robotických a antibakteriálních vysavačů od firmy Blakar, která zde též představí revoluční bezdotykové odpadkové koše. Ke zdravému tělu a duchu patří samozřejmě i zdravý spánek. O ten se postará značka Dormeo, která nabízí zdravotní matace té nejvyšší úrovně. Třešničkou na dortu jsou potravinové doplňky OmegaDefend a Bayflex, které se postarají o to, aby vaše tělo dostalo vše, co potřebuje. V rámci Wellness Day si můžete i zasoutěžit o hodnotné ceny a nebude chybět ani módní přehlídka sportovního oblečení značky Intersport,“ dodává Kateřina Nová z Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny