Sunar Charity Weekend

Výstava, Volný čas, Pro děti

Značka Sunar a Galerie umění pro děti Vás zvou na kreativní a charitativní akci Sunar Charity Weekend. Od čtvrtka do neděle 21. – 24. 11. 2013 se v GUD mohou vaše děti zapojit do kreativních workshopů, otevřít svět své fantazie a navrhnout si vysněné oblečení pod vedením Jana Šimra, módního návrháře a kreativního koordinátora galerie. Mimo jiné mohou shlédnout výstavu fotografií z kalendáře Sunar Fashion 2014, nechat se na místě vyfotit v kolekci oblečení Sunar Fashion a tím se stát součástí výstavy.

Během celého víkendu budete mít také možnost zakoupit oblečky z limitované edice Sunar Fashion a kalendáře, čímž přispějete na Nadační fond Dětský úsměv zřízený pod Dětským centrem Thomayerovy nemocnice. V galerii bude pro návštěvníky k prohlédnutí i výstava Radka Pilaře. 

Sunar Charity Weekend – popis workshopů

Sobota od 14:00 hod – Oranžové království – oblékáme moderní princeznu a prince

Za sedmero horami a sedmero řekami bylo Oranžové království. Pojďte se tam s námi podívat a pomoci navrhnout krásné šaty pro moderní princeznu a prince, kteří zde žijí. Workshop i s vyprávěnou pohádkou je vhodný pro děti od 4 let.

Neděle od 14:00 hod – Staň se módním návrhářem

Workshop s módním návrhářem Janem Šimrem, kde si děti mohou navrhnout pro sebe či své rodiče trička dle poslední módy. Použity budou různé materiály, vzory, doplňky a každý si svůj výtvor může odnést domů. Workshop je vhodný pro děti od 4 let.

Workshopy jsou pro každého návštěvníka zdarma.

Termíny