BOHEMIANS vs. BULLDOGS BRNO - Florbalová extraliga mužů

Sport

|EXTRALIGA MUŽŮ| V neděli 17.11.2013 nás čeká velmi důležité utkání proti Bulldogs Brno. Domácí hala ve Střešovicích uvidí od 18:00 souboj mezi Prahou a Brnem, které velmi výrazně promluví do konečného pořadí týmů v základní části. Oba týmy se perou na hranici postupu do play-off a ani jeden nemá nejmenší chuť hrát play-down. Hráči Bohemians zvou všechny fanoušky do hlediště!


MINULÉ VÝSLEDKY

Loňské zápasy nabídly dva odlišné scénáře. V prvním utkání se před televizními kamerami muselo rozhodnout až v prodloužení, kdy se prosadili hostující Buldoci. V Brně pak domácí hráči jasně zvítězili 8:3 a Bohemians putovali domů s prázdnou. Loňské výsledky však o aktuální formě příliš nevypovídají. Pozice obou týmů byla velmi odlišná a složení hráčského kádru také. Letošní souboj slibuje velmi dramatickou bitvu do posledního dechu.


ZAJÍMAVOSTI ZÁPASU

David Sládeček se vrací domů. Útočník, který florbalově vyrůstal v Bohemce se poprvé představí doma v dresu Buldoků. Šikovný dlouhán s širokým repertoárem drzých kliček se kvůli vysoké škole v létě stěhoval a nyní hájí barvy moravské metropole. Bude se Davidovi dařit? V dosavadním průběhu sezóny si připsal zatím jednu branku. Nezbývá než přijít fandit a doufat, že jeho tým nepoveze ze Střešovic kanadské ani ligové body.


AUTOCONT EXTRALIGA

FbŠ Bohemians vs. Bulldogs Brno

neděle 17.11.2013 od 18:00, sportovní hala Střešovice


ARCHIVNÍ VIDEO

Podívejte se na naše video z roku 2010. Jde o vůbec první videosestřih, který jsme veřejně publikovali. S jeho produkcí jsme i založili oficiální YouTube kanál FbŠ Bohemians kde se nám za tu dobu podařilo nashromáždit už přes 200 videí.


JAK SE DOSTAT NA ZÁPAS

Standardní vstupné stojí 30,- Kč. Hala je pro diváky otevřena od 17:00.


DÁREK PRO DIVÁKY

Každý platící divák obdrží ke vstupence magnetku s logem FbŠ Bohemians zdarma. Současně se můžete těšit i na další číslo nového program k utkání. Tentokrát si můžete přečíst rozhovor s hvězdou starších žáků - Lukášem Netrefou.


AKCE PRO DIVÁKY

V obou přestávkách nás čekají miniutkání mládeže. Rozhodně si také vyzvedněte u pokladny fandítka a pomozte nám vytvořit atmosféru hodnou extraligového utkání.

Termíny