EZOTERA - prodejní výstava - 11_2013

Výstava, Kurzy, vzdělání, konference

     Na výstavě Vás čekají zajímavé přednášky, bohatý doprovodný program a velká nabídka produktů  a služeb z oblasti ezoteriky a zdravého životního stylu.

 

V rámci výstavy se můžete  opět těšit na SOBOTU s MAKROBIOTIKOU, kde Vás čekají tématické přednášky, makrobiotické občerstvení a různé ochutnávky.

 

   Na výstavě najdete např. šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty,  přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a mnoho dalšího. Součástí prodejní výstavy jsou již tradičně poradny alternativní i klasické medicíny, kde oceníte hlavně osobní přístup našich poradců.  Najdete zde výklad karet, snů, feng shui, automatickou  kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, numerologii …

 

    Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. V areálu najdete i občerstvení s nabídkou převážně vegetariánské stravy. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod.  Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.ezotera.cz/ano, info: 608 377 573, ano@ezotera.cz.

Účinkují

MUDr. Martin Daniel, Eleonora Folegnani, MUDr. Vladimíra Strnadelová, Jan Zerzán, Zdenka Blechová, Ing. Emanuel Krása, Seymour Koblin PhD. , František Cappellari, Jarmila Beranová, Jana Sedlmajerová, PaedDr. Mgr. Marie Kotábová

Termíny