FESTIVAL PATCHWORKU

Výstava, Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Ve dvou dnech 15. a 16. listopadu budou autoři  z celé České republiky vystavovat na 300 patchvorkových dek, polštářů, dekorativních ozdob i oděvních doplňků.

Přímo na místě autorky vystavovaných děl předvedou některé technické postupy a poradí jak na to. Techniku patchworkové tvorby si můžete zdarma vyzkoušet při výrobě vánočních přání.

Pokud propadnete kouzlu této techniky, budete mít možnost vyzkoušet a nakoupit pomůcky a materiály, které v běžných obchodech nejsou k sehnání. A jestli nevíte jak na to a chcete se naučit víc, můžete se přihlásit do odborných kurzů.

Festival patchworku je plný tvořivé atmosféry a určitě Vás potěší. Na své si zde přijdou ti, kteří se chtějí něco naučit, ale i ti, kteří si chtějí jen prohlédnout nádherné výrobky, načerpat tvořivou atmosféru, případně nakoupit dárky pro své blízké.

Navíc pro nadšence této textilní techniky je vyhlášena soutěž o nejhezčí patchworkovou deku. Tři výherci získají zajímavé ceny ke své další činnosti. O nejhezčích dekách budou rozhodovat návštěvníci výstavy.

 

Informace a přihlášky do kurzů  najdete na www.kzoj.cz  

Kontakty

www.kzoj.cz

Termíny