Retro večírek ve stylu O'Key a otevření nové výstavy fotografií

Výstava

Ve čtvrtek, 21. listopadu Mezinárodní Jazyková Škola O'Key pořádá večer věnovaný svým 15. narozeninám a otevření autorské výstavy fotografií Natalii Smorodinove - vítězky třetího ročníku fotografické soutěže «Všichni mohou fotografovat».

Mezinárodní Jazyková Škola O'Key se rozhodla oslavit tyto události vytříbeným večírkem v retro stylu. Organizátoři připravili bohatý program, jako vždy vtipný a originální. Hosty čeká společnost starých přátel a nové známosti, zajímavé dárky a překvapení, stejně tak i pohoštění.

Na slavnostním otevření výstavy Natalia Smorodinova bude prezentovat své nejlepší práce, bude vyprávět o zdroji její inspirace, a dokonce se podělí o svá mistrovská tajemství.
A navíc, během tohoto večera bude vyhlášeno nové téma 4. Fotografické soutěže «Všichni mohou fotografovat», které se může zúčastnit každý, vždyť přece všichni mohou fotografovat. Tato soutěž je rok co rok organizována Mezinárodní jazykovou školou O'Key společně se Svazem českých fotografů, Eurofotoklubem a s podporou informačního portálu Respublika.cz.

Dress Code:
ve stylu retro ( alespoň jeden prvek v oblečení musí být v retro stylu )
Večírek začíná v 19:00

Místo konání:
Mezinárodní Jazyková Škola O'Key
Sokolská 1792/52 , Praha 2 , 4. patro , metro I.P.Pavlova

Kontakty:
Tel. +420 608 04 55 00
okey@okey-school.com
www.okey-school.com

Termíny