AFI PALÁC SLAVÍ 5. NAROZENINY VE STYLU KARNEVALU V RIU DE JANEIRU!

Volný čas, Hudba

Věřte nebo ne, do Pardubic letos na podzim zavítá karnevalový rej! Obchodní centrum AFI Palác totiž v rámci oslav svých pátých narozenin připravilo víkend, který vás přenese do tepla brazilského Ria de Janeira a jeho světoznámého karnevalu. Těšit se můžete třeba na energií sršícího Dana Nekonečného,  brazilské tanečnice a bubeníky, sexy salsu, vzdušnou akrobacii, noční nakupování, ohňostroj, hudební skupinu The Backwards a nebude chybět ani módní show, speciální slevy a spousta další zábavy. Oslavami, které potrvají celý víkend od pátku 22. listopadu 2013 od 18 hodin do neděle 24. listopadu 2013, provedou známí moderátoři Libor Bouček, Pavel Cejnar a Iva Vavřínová. Jedním z hlavních lákadel narozeninového programu bude soutěž o dovolenou v Riu de Janeiru pro 2 osoby. Po dobu oslav bude pro větší komfort návštěvníků zavedena bezplatná kyvadlová doprava z Hradce Králové. 

Kromě optimistické barevné výzdoby celého centra budou středobodem programu pochopitelně rytmy samby, které do obchodního centra přinesou brazilské tanečnice v pestrobarevných kostýmech. Karnevalové oslavy v AFI Paláci slibují, že právě zde si budete moci užít téměř dokonalou iluzi Brazílie. A jednoho z účastníků karnevalu dokonce AFI Palác pošle přímo do Ria. Součástí programu je totiž soutěž o dovolenou v Riu de Janeiru pro dvě osoby. Jak na to? Zákazníci mohou již nyní sbírat účtenky za nákupy v AFI Paláci a v okamžiku, kdy dosáhnou hodnoty 1 500 Kč a správně odpoví na soutěžní otázku, mají šanci na výhru. Vyhlášení výherce soutěže proběhne v pátek 22. listopadu v rámci večerní show.  

Právě pátečním večerem bude od 18 hodin provázet známý moderátor Libor Bouček. Návštěvníci AFI Paláce se mohou těšit mimo vyhlášení soutěže na rytmy samby a na Dana Nekonečného. Ten se svou taneční skupinou jistě nabije návštěvníky energií během neopakovatelného vystoupení. Tanečníci ze skupiny Tradición budou tancovat nejenom na pódiu, ale i mezi lidmi po celém AFI Paláci a bude možné se s nimi nechat vyfotit. Karneval bude prostě všude!  Během večera vystoupí také košická revivalová kapela The Backwards, která hraje a dokonale imituje slavnou skupinu Beatles. Jedinečnou show představí formace Vertigo. Toto akrobatické uskupení se bude během večera pohybovat mezi návštěvníky a diváky a předvede např. vystoupení na stuhách nebo s obručemi, návštěvníky akce jistě pobaví i vystoupení hadích žen. Večer se obloha nad AFI Palácem a v širokém okolí rozzáří díky velkému ohňostroji, který bude odpálen ze střechy obchodního centra.  

Sobotním odpolednem 23. listopadu, kdy bude program pokračovat od 13.30 do 18.00 hodin, provedou moderátoři Evropy 2 Pavel Cejnar spolu s Ivou Vavřínovou. Během dne bude diváky inspirovat několik bloků módní show, tanečníci s vypracovanými těly předvedou brazilský bojový tanec capoiera a návštěvníci se mohou znovu pobavit při vystoupení skupiny Tradición. Další smršť předvede skupina bubeníků Tam Tam Batucada.  

Poslední den, neděle 24. listopadu od 14 do 18 hodin, bude ve znamení karnevalu, diskotéky a soutěží pro děti. Vystoupí také dobře známá lokální street dancová taneční skupina T-Bass a součástí jejího vystoupení bude i taneční workshop. Hlavním programem bude narozeninová Albertíkova show. Podrobné informace o programu jsou k dispozici na http://narozeniny.afi-palac.cz/.  

„Tyto velkolepé oslavy v AFI Paláci jsou naším poděkováním věrným zákazníkům AFI Paláce z celých východních Čech, jejichž počet za dobu působení obchodního centra překročil hranici neuvěřitelných 45 milionů. V průběhu uplynulých 5 let jsme vždy reagovali na potřeby našich zákazníků nejrůznějšími marketingovými aktivitami a prostřednictvím této výpravné narozeninové show chceme dosáhnout toho, aby se každý návštěvník cítil opravdu výjimečně. Velmi si vážíme přízně našich zákazníků.  Konkurence obchodních center je značná a udržet se na trhu vyžaduje neustálé inovace a zatraktivňování obchodního centra. Důvěra a zájem našich zákazníků nám ukazuje, že jsme se vydali správným směrem a hodláme v tom i nadále pokračovat. Mohu všechny ujistit, že podobně bohatá produkce zde ještě nebyla a proto bych chtěl tímto osobně pozvat všechny, aby se k oslavám připojili a využili jedinečné možnosti zažít něco výjimečného,“ dodává Ilan Kalimi, ředitel AFI Paláce. 

www.afi-palac.cz

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny