ČEZ BASKETBALL NYMBURK vs. LIETUVOS RYTAS

Volný čas, Sport

 

Desetinásobní basketbaloví mistři ČR opět přinášejí do Prahy špičkový evropský basketbal. ČEZ Basketball Nymburk sehraje v neděli 10. listopadu v 17:00 druhé soutěžní utkání v Tipsport Areně. Po vítězství nad Turowem Zgorzelec v prestižní VTB se dlouhodobě nejlepší český klub utká ve stejné soutěži s  litevským týmem Lietuvos Rytas. Lístky si můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketportal  nebo přímo v hale, mládež do 15 let a studenti se slevou 25% (oproti předložení studentského průkazu).

 Speciální náboj tak bude mít zápas pro litevskou trenérskou trojici Nymburka. Jak hlavní kouč Kestutis Kemzura tak i jeho asistent Robertas Kuncaitis v Rytasu v minulosti působili. Tým z Vilniusu je letošním účastníkem Euroligy, patří tedy mezi absolutní evropskou elitu.

Nymburští basketbalisté pojali pražskou Tipsport arenu před touto sezonou za svou domovskou adresu pro vybrané mezinárodní zápasy. Nymburk, účastník VTB ligy a Eurocupu se tak o slavnou halu dělí se svými kolegy ze Sportovního holdingu Praha, tedy s hokejovými kluby Spartou a Lvem.

Termíny