OSLAVTE 3. NAROZENINY GALERIE HARFA NÁKUPY, TANCEM A HUDBOU

Volný čas, Hudba, Pro děti

Za několik málo dní to budou už tři roky, co se poprvé otevřely brány tohoto vysočanského obchodního centra, které se stalo nejenom synonymem místa pro nakupování, ale také dějištěm mnoha zajímavých akcí. Při této příležitosti připravila Galerie Harfa narozeninový program, který začne v sobotu 9. listopadu a potrvá do pondělí 11. listopadu 2013.

 

Slaví-li obchodní centrum narozeniny, očekávají jeho zákazníci především speciální akce obchodů. Toto očekávání Galerie Harfa pochopitelně splní a proto jako každý rok vydává slevové kupony, díky kterým bude možné zakoupit zboží v obchodech se slevou od 10 až do 80 %, případně získat k nákupu různé dárky či bonusy.

Začátek programu oslav bude pro někoho možná trochu netradiční, ale návštěvníky Galerie Harfa určitě zaujme. V sobotu 9. listopadu od 15 hodin představí mladí umělci, kteří osobitým a vytříbeným způsobem navazují na vynikající hudební potenciál písní Karla Kryla, pásmo jeho písní nazvaný Salome. V roli účinkujících se představí Pavel Batěk - zpěv, Barbora Plachá - harfa, Tomáš Kůgel – klarinet a Petr Šťastný - kytara.

V neděli 10. listopadu roztančí pasáže Galerie Harfa taneční skupina IF, kterou vede známá profesionální tanečnice Qaša. Každou hodinu od 14 do 18 hodin zde proběhnou různá taneční vystoupení, taneční soutěž a také výuka moderních stylů tance. Na taneční pásmo naváže Pure JATOMI Fitness s ukázkami tanečních fitness programů v čele s populární a hojně rozšířenou Zumbou. Na řadu ovšem přijdou i méně známé programy, například pouličními tanečními styly inspirovaný Dance Fever anebo speciální cvičební metoda kombinující rychlost a hbitost boxu s ohebností a koordinací Pilates za doprovodu výbušné a energické hudby, tzv. Piloxing.

Oslavy se tentokrát přehoupnou až do pondělí 11. listopadu. Tehdy to budou přesně 3 roky od okamžiku, kdy se Galerie Harfa poprvé otevřela veřejnosti. V 16 hodin je připraveno hudební odpoledne s idolem mnoha dívčích srdcí a hlavně skvělým zpěvákem Davidem Deylem. Po všechny tři dny oslav budou moci návštěvníci Galerie Harfa ochutnat také narozeninový dort.

„Přesto, že se Galerie Harfa otvírala uprostřed ekonomické nestability, dokázala si získat pevnou pozici na trhu. Každý rok sem zavítá na 5,5 miliónů návštěvníků, kteří si oblíbili nejenom širokou nabídku obchodů a služeb, ale také zajímavou možnost využití střechy obchodního centra. Ta v průběhu roku nabízí zábavu a vzdělání v DinoParku, dětské hřiště, tržiště, kluziště, letní divadelní scénu a řadu dalších aktivit,“ říká Pavel Skorčík, ředitel Galerie Harfa.   

www.galerieharfa.cz

Termíny