THE HOLYDRUG COUPLE (Chile) + PICASTRO (Can) + KHORA (Can)

Hudba

~let's be cheap. let's be monsters. like we really are~

THE HOLYDRUG COUPLE (Chile)

Očekávaná exotická návštěva se vydává vůbec poprvé do Evropy. Dvojice THE HOLYDRUG COUPLE pochází přímo ze Santiaga de Chile, ale rozhodně nejde o žádnou vyjukanou raritu. Psychedelie a garážový rock má v Latinské Americe obrovskou tradici, ještě navíc utužovanou tím, že rockové kapely byly často první na ráně, když se hroutily nebo naopak utužovaly tamní režimy. Navíc latinskoamerická psychedelie okouzluje zvláštní náladou a šarmem, údernými riffy s horkou krví a žhavými rytmy... The Holydrug Couple přirozeně spojují klasickou bluesovou tradici s náladami jako od The Grateful Dead nebo raných Pink Floyd. Psychedelický krasohled se u nich čelně střetá s krautrockem, nápěvy z indiánských obřadů i třeba znetvořenými indickými ragami. Tyhle drogy jsou bezpochyby svaté, ale v žádném případě ne sedativní.
http://www.sacredbonesrecords.com/ http://theholydrugcouple.bandcamp.com/ https://www.facebook.com/Holydrugcouple
PICASTRO (Kanada)
PICASTRO se již potřetí vrací do Prahy. Tentokrát v rámci krátkého východoevropského turné, které přichystali k očekávané desce YOU. Za posledních 15 let existence kapela vystřídala 10 různých spoluhráčů (mezi nimi i Owen Pallett), to jim ale nikdy nebránilo vytvářet svébytnou a silnou hudbu na pomezí slow-core a témného folku. Picastro pracují se sžíravou a těžce uchopitelnou náladou, která má schopnost se zazřat hluboko do morku kosti, nejinak je tomu i na jejich nové desce. http://picastro.bandcamp.com/ https://www.facebook.com/PicastroMusic?fref=ts https://soundcloud.com/picastro-1/two-women
KHORA (Kanada)
Jako sparingpartnera na nadcházející tour si Picastro vybrali kanadského zvukového umělce Matthew Ramolo alias KHORA. V jeho ambientí zvukové tvorbě se mísí a překrucují analogové a digitální prvky a čerpá se ze širokého spektra hudby od současné klasiky přes avantgardní rock, field recording až po různé formy elektronické hudby.
http://www.khora.ca/albums/ http://cstrecords.com/khora/ http://www.khora.ca/albums/silent-your-body-is-endless-MF/
START: 20:00 VSTUP: 130,-

Termíny