7. Historický ples ALLA DANZA Praha

Volný čas, Hudba

Web: www.alladanza.cz
Email: info@alladanza.cz
Telefon: 604 213 214

 

 

Další ročník kostýmového plesu plného historické hudby a tanců s jedinečnou atmosférou a v jedinečném prostředí!Pojďte se s námi podívat do časů dávno minulých a vyzkoušet si na vlastní kůži plesovou slavnost, kde hraje pouze dobová hudba, tančí se výhradně historické tance, které jsou přímo na místě vyučovány, a všichni jsou oblečeni v dobových kostýmech.

 

 

Po celou dobu akce platí kostýmová povinnost (stylizace od 9. do 19. století, včetně uniforem a krojů).Historický ples se uskuteční v rekonstruovaném secesním sále Na Marjánce v Praze na Břevnově (přímo u zast. "Marjánka" tram. č. 22, 25 a 57), který poskytuje dostatečnou kapacitu (až 250 lidí!), disponuje klimatizací i šatnami, a nabízí bohaté občerstvení s možností využít služeb sousední restaurace (přímý průchod ze sálu).

 

 

Vstupenky za 250,- Kč lze rezervovat na info@alladanza.cz nejpozději do 22. 11. 2013. Rezervované vstupenky se vyzvedávají i platí až přímo na místě v den konání akce, a to od 18:00 do 18:45 hod. Nevyzvednuté rezervace budou od 18:45 hod. dány do volného prodeje za 300,- Kč.

 

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Účinkují

  • Letos vás nenáročné historické tance naučí Hana Tillmanová, autorka unikátní on-line Encyklopedie historického tance.
  • K tanci i poslechu Vám zahrají znamenité kapely Housebroken Consorta Fremitus Aetheris.
  • Večerem provede neopakovatelným a osobitým způsobem Jaroslav „Červeňák“ Dolejší.
Kontakty

www.alladanza.cz

Termíny