Delegát cestovní kanceláře

Kurzy, vzdělání, konference

 

Kurz Delegát cestovní kanceláře je rekvalifikační kurz akreditovaný Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR pod číslem jednacím 26844/2013-1/607. Kurz Vám může zaplatit Úřad práce.

Název vzdělávacího programu:  Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát cestovní kanceláře Název pracovní pozice: Místní zástupce cestovní kanceláře -  Delegát cestovní kanceláře

Jedná se velmi kvalitní odborný kurz, který Vás připraví na práci delegáta. Delegát - místní zástupce je pověřeným zástupcem cestovní kanceláře v místě pobytu (nejčastěji u moře, na horách, ale i v rekreačních oblastech atd..). Úkolem delegáta je starat se o turisty, to znamená zajišťovat organizační a administrativní záležitosti cestovní kanceláře. Delegát není průvodce, a proto neposkytuje turistům odborný výklad.

Práce delegáta je velmi zajímavá. Hodně cestujete a poznáte mnoho zajímavých lidí. Můžete velmi dobře využít Vaše jazykové znalosti, organizační schopnosti, flexibilitu, umění jednat s lidmi.

Odborní lektoři a metody výuky: v kurzu Vás budou učit naši odborní lektoři (většina našich pedagogů přednáší na vysokých školách), kteří mají vlastní zkušenosti jako delegáti cestovních kanceláří.

Přednášíme přístupnou a poutavou formou. U některých přednášek je mluvené slovo lektora provázeno obrazovou projekcí. Díky zapojení sluchu i zraku je přednáška názornější, zajímavější a hlavně si více a lépe zapamatujete.

Cena kurzu : 6 900 Kč obsahuje vlastní kurzovné a studijní materiály na CD. Zkouška se koná vždy poslední den kurzu nebo si můžete vybrat další z vypsaných termínů.

Vyučuje se: ekonomika cestovního ruchu * technika cestovního ruchu * metodika práce delegáta * geografie cestovního ruchu * psychologie v práci delegáta * základy první pomoci * poučení BOZP
Zkouška:  Kurz je zakončen zkouškou profesní kvalifikace, která je nejvyšším typem zkoušky pro Místní zástupce - delegáty v rámci celoživotního vzdělávání. Zkouška se skládá se z učiva, které probíráte v průběhu celého kurzu. Zkouška a její průběh je popsán v oddíle zkouška PK 65 026 M.

Přednášky navazují na středoškolské znalosti. Kurz obsahuje 80 vyučovacích hodin.

Termíny