Hlasujte pro Nejkrásnější nádraží 2013

Volný čas

Které bude letos nejkrásnější nádraží? Sedmý ročník tradiční soutěže už zná vybrané adepty na oceněné stanice a zastávky.

 

Hlasujte pro jedno z deseti vybraných do 11. 11. na adrese www.nejnadrazi.cz nebo zašlete sms na číslo 736 300 202 ve tvaru NADRAZI JMENO STANICE za cenu běžné sms, případně zašlete hlasy poštou na adresu Asociace Entente Florale CZ – Souznění, o.s., V pevnosti 159/5b, 128 00 Praha 2.

 

Deset vylosovaných hlasujících čekají vstupenky do Království železnic. Vítěz bude slavnostně vyhlášen v Senátu 12. 12. 2013. Podpořte svého favorita!

 

Do finále postoupily:

 

Běšiny

Červený Kostelec

Český Brod

Český Těšín

Grygov

Horní Lipová:

Nedvědice

Rynoltice

Včelnička

Veřovice

 

 

Prostřednictvím soutěže motivuje pořádající Asociace Entente Florale CZ – Souznění obce, města a zaměstnance vlastnických a správních institucí, aby se odpovědně starali o svěřené majetky. Chválí dobrou práci lidí, kteří o „svá" nádraží dobře pečují a dávají tak dobrý příklad ostatním. Smyslem soutěže je zlepšit stav našich nádraží a pochválit autory za vzornou péči a květinovou výzdobu.

 

 

Spolupracují Mikroregion Konstantinolázeňsko, Plzeňská dráha o.s., ČD, SŽDC, ŽelPage, Posázavský Pacifik, Království železnic, portály ProPamátky, Naše vlast a další.

 

 

Termíny