TÉMATAODPOVĚDIZOBRAZENÍ POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK VYPRÁVĚNÍ ZÁŽITKŮ Z INDIE + OTEVŘENÁ LEKCE ČAKROVÉ JÓGY

Volný čas, Sport, Kurzy, vzdělání, konference

Lektorka jógy 2. a 3.třídy Renáta Angela se právě vrátila z indického ášramu u posvátné hory Arunáčala a zve všechny zájemce o Indii a jógu na vyprávění svých zážitků spojené s lekcí čakrové jógy. Povídání bude provázené promítáním fotografií.

Praxe čakrové jógy je zaměřena na otevření srdce a třetího oka. Lekce jsou zaměřeny nejen na dechové techniky, ale i uvolnění zablokovaných energetických center. Jsou provázené tóny manter starých 3500 let, které každého léčí a harmonizují. Pomocí afirmací (pozitivní prohlášení) jsou posíleny funkce energetických center.

Renáta Angela dbá na správné zaujmutí ásán (pozic) a výdrže v nich. Každý cvičí podle momentálních fyzických schopností. Během každé pozice se dozvíte, jaké dráhy tím na fyzické úrovni pročišťujete.

Styl lekcí Renáty Angely je vedený v jógové tradici. Lekce trvá 90 minut + 30 minut meditace na závěr. Každý dostává vzkaz pro sebe z karet mistrů či archandělů, které Renáta Angela vykládá.

Renáta Angela je také mistrem energie Shamballa a Miguraj, tyto energie při svých lekcích zapojuje. Používá metodu Cesta od Brandon Bays. Učí i dávat přání do kamenů a vysílat sankalpy (indická tradice, jak posílat svá přání).

Pro ty, kdo budou chtít v lekcích čakrové jógy dál pokračovat, bude vést Renáta Angela opět lekce v Centru Světla každou středu od 18 do 20 hodin. 

Lekce jsou vhodné i pro začátečníky, cvičí se v malé skupině, takže lektorka má možnost se každému věnovat. Můžete navštěvovat jednotlivé lekce za 250,- Kč nebo si zakoupit permanentku na 5 lekcí předem po 200,-Kč.

 

ČAS: 18.00-20.30

MÍSTO KONÁNÍ:
Centrum Světla , Dobrovského 40, Praha 7- Letná, 6.patro, zvonek 666 (u Letenského tunelu, 5 minut pěšky od zastávky Letenské náměstí; tramvaj 1,8, 25, 26)

KONTAKT PRO PŘIHLÁŠENÍ PŘEDEM NA AKCI: 

tel. 603 819 440 nebo 731 051 955 (přihláška možná i v sms)

Účinkují

Instruktorka jógy Renáta Angela Nováková

Termíny