Podvečerní prohlídka s andělem

Volný čas, Pro děti

Podvečerní prohlídky s andělem a Bílou paní jsou oživené prohlídky.Děti se jistě budou těšit na to, že se z nich stanou šlechtici. Anděl s mečem v ruce je totiž bude pasovat na princezny a rytíře ze zámku Mníšku.


http://www.zamek-mnisek.cz/

Podvečerní prohlídky s andělem a Bílou paní jsou prohlídky oživené.Děti se jistě budou těšit na to, že se z nich stanou šlechtici. Anděl s mečem v ruce je totiž bude pasovat na princezny a rytíře ze zámku Mníšku. Každý statečný uchazeč o šlechtický titul dostane malý dárek.

S andělem se rozloučíme, a když vyjdeme na chodbu, určitě potkáme Bílou paní. Možná je to Leontýnka! Prochází se se svíčkou v ruce a mává dětem na uvítanou.

Zamáváme ji a vydáme se za zámeckými skřítky, kteří se u nás na zámku zabydleli. Každá zámecká komnata patří jednomu skřítkovi. Představíme vám Diblíka Zádveřníka, trpaslici Parádnici, Knižního Šotka, Skřeta Odpadkového a ještě další zástupce jejich říše. Ztrácejí se vám doma ponožky, propisky, hračky nebo příbory? Jestli ano, tak to určitě máte doma Plivníka. Přijďte se podívat, jak vypadá takový Plivník ze zámku.

Prohlídky začínají od 16:00 hod. a je nutné se na ně zarezervovat na tel.: 318 590 261.

Termíny