MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 38.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů

Výstava

      Ve dnech 28.-30.10.2013 se uskuteční v budově Gymnázia Omská na Praze 10 v pořadí již 38. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí na sedmi místech souběžně více než 150 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí. Přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a další programy z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti se budou konat denně od 10.00 hod. do 22.00 hod.

      

     I tentokráte zde najdete mnoho zajímavých témat a osobností. Těšit se můžete např. na Léčivé divadlo Gabriely Filippi,  kytarový recitál Štěpána Raka, Luisu Muratori (Itálie), PhDr. Jitku Vodňanskou,  Ing. Adolfa Innemana, PhD., PhDr. Ludmilu Chrášťanskou, Wahlgrenis, Helenu Zelenkovou a mnoho dalších.

 

     V rámci festivalu jsme připravili také speciální doprovodný program, a to 28.10.2013 Pondělí s MAKROBIOTIKOU a 29.10.2013 Úterý pro RODIČE s DĚTMI. Tyto programy jsou zdarma.  Můžete se těšit na chutné makrobiotické menu, ochutnávky a tématický program. Program pro rodiče s dětmi je určený všem stávajícím i budoucím maminkám a tatínkům a budou se zde probírat témata jako porody, zdravá výživa u dětí, včetně vyzkoušených rad, jak stravou pomoci při alergiích, nachlazení či jiných potížích, výchova apod. V pondělí i úterý bude k dispozici DĚTSKÝ KOUTEK, kde bude zdarma zajištěno hlídání dětí v době od 10.00 do 18.00 hod.

 

     Součástí festivalu je již tradičně velká prodejní výstava zboží a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu, kde najdete i poradny alternativní a klasické medicíny. Můžete si nechat vyložit svoji budoucnost nebo najít řešení pomocí výkladu karet, chiromantie, astrologie, numerologie a mnohých jiných dalších metod. I zde na Vás čeká mnoho novinek – masáže, testování a diagnostika zdravotního stavu, výživové poradenství, frekvenční terapie, ekodrogerie, koberce – mandaly pěti elementů, orgánový scanner, bytové doplňky, anionové dámské vložky…

    

     Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od

10. 00 do 20.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením a nabídku velmi chutných převážně vegetariánských jídel. Podrobný program celého festivalu, včetně dopravy  najdete na www.ezotera.cz/ano. Zájemcům o ubytování zašleme zajímavé tipy. Info na 608 377 573, ano@ezotera.cz.

Účinkují

Gabriely Filippi,  kytarový recitál Štěpána Raka, Luisu Muratori (Itálie), PhDr. Jitku Vodňanskou,  Ing. Adolfa Innemana, PhD., PhDr. Ludmilu Chrášťanskou, Wahlgrenis, Helenu Zelenkovou 

Termíny