CIRKUSOVÁ SHOW V GALERII HARFA POBAVÍ MALÉ I VELKÉ

Volný čas, Pro děti

V sobotu 19. října 2013 od 14 do 17 hodin se Galerie Harfa promění v pomyslné cirkusové šapitó. Nejenom pro děti je připraven barevný cirkusový program plný žonglování, akrobacie, neohrožených artistů a provazochodců a spousty dalších atrakcí.

Cirkusový program nemůže být kompletní bez principála, který diváky celým odpolednem provede. Nejdříve nabídne cirkusovou show Hledá se cirkus“, kde budou odborníci na slovo vzatí předvádět jednoduchá i složitější kouzla, žonglování a další cirkusové disciplíny.

Poté se ke kouzelníkům a žonglérům přidají i provazochodci a také cirkusová kapela, jejíž nedílnou součástí budou i přítomné děti, hrající třeba na bubínek nebo malé činely. Díky workshopům zaměřeným na žonglování (konkrétně házení a chytání míčku, točení talířů na tyči nebo balanc s žonglovacím kuželem a na artistické dovednosti formou akrobatických cviků se z dětí brzy stanou téměř opravdoví cirkusoví umělci. A ti opravdu nejlepší získají i certifikát cirkusového umělce se svým jménem, kterým se mohou pochlubit svým kamarádům a spolužákům.

Dalším zábavným prvkem programu je také absolutní novinka, jakou je pohyb na obří balanční kouli. „A aby nikdo neodcházel domů s prázdnou, připravili jsme pro děti také balonkový workshop. Z připraveného modelovacího balonku si každý může vyrobit cirkusovou či jinou rekvizitu, se kterou mu pomůže zkušený cirkusový principál,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz

Termíny