Tradiční výlov Bohdanečského rybníka

Volný čas, Pro děti, Turistika

TRADIČNÍ VÝLOV BOHDANEČSKÉHO RYBNÍKA

27.- 28. října 2013 od 7:30 hod.

 

 

Rybniční hospodářství s.r.o. ve spolupráci s městem Lázně Bohdaneč, Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR Správa CHKO Železné hory a krajským střediskem Pardubice si Vás dovolují srdečně pozvat na tradiční výlov Bohdanečského rybníka, který se koná ve dnech 27.- 28.10.2013 od 7:30 hodin.

Po oba dny budou k prodeji čertvě vylovené ryby v širokém sortimentu a rybí speciality z kapra, lína, amura, štiky a sumce. Dále budou prováděny 

ukázky různých úprav ryb, filetování a příprava „kapra bez kostí“.

Chutné a přitom na přípravu jednoduché rybí delikatesy,

které můžete i na místě ochutnat, vám předvedou dva profesionální rybáři z kolektivu Rybárny Praha. Příjemnou podívanou podpoří i lahodná točená "jedenáctka Kapřík".

 

Tradiční akcí, která je každým rokem úzce spjata s výlovem Bohdanečského rybníka, je loučení s ptáky v Národní Přírodní Rezervaci Bohdanečský rybník. Tuto jedinečnou událost můžete shlédnout po oba dva dny od 9 - 12 hodin na Polákově poloostrově, na který je přístup z hráze rybníka. Pozorovat ptactvo na dně vypuštěného rybníka budete moci stativovými dalekohledy a proběhne i ukázka kroužkování ptáků.

 

 Více informací na telefonu: 777 643 778

www.rybnicnihospodarstvi.cz

Další dokumenty k akci

  
Termíny