Oakley zve naočekávanou premiéru snowboardového snímku NATURALLY

Film

19. října si nenechte ujít premiéru snowboardového filmu OAKLEY NATURALLY z dílny snowboardového freeridového kouzelníka JakaBlauvelta. Na Náměstí republiky začne od 19: 00 projekce dokumentárního snímku, který obnaží svět snowboardingu až na kost.

JakeBlauvelt, známý americký freeridovýsnowboarďák natočil se svými parťáky jeden z nejočekávanějších filmových snowboardových počinů tohoto roku. Jeho autorský adrenalinový snímek NATURALLY zachycuje partu jezdců z týmu OAKLEY při těch nejdivočejších pojezdech v prašanem zasypaných horách v divočině. Unikátní záběry surové zimní přírody, drsné a nemilosrdné hory, po kterých se prohánějí mistři na prknech, vás rozhodně nenechají chladnými. Při freeridu této partičky se vám bude tajit dech a bušit srdce, protože jejich jízda neuznává absolutně žádné limity.

Premiéra freeride videa JakeBlauvelta a jeho snowboardových kámošů Erica Jacksona, ShanaPospisila, FredihoKalbermattena, Kazu Kokuba a Nicolase Mülera proběhne 19. října na Náměstí republiky od 19:00 při příležitosti otevření prvního OAKLEY PARTNER STORU v Evropě. Obchod bude pro návštěvníky otevřen až do konce premiéry. Představí se nová kolekce OAKLEY zima 2013, kde si budete moci vyzkoušet, jaké novinky se budou nosit letos na horách a ve městech!

Vstup je zdarma. Na posilnění a rozehřátí bude v plné síle připraven i stánek Monster drink a pro opravdové nadšence i drobné dárečky. Přijďte se s námi těšit na novou zimní snowboardovou sezonu!

Termíny