DON VITO [DE] /\ DAIKIRI [FR] \/ HOWLING FEVER [FR] \/ 23.10 /\ Pohoda MC

Hudba

/\ Místní Borci uvádějí \/ 

Tak na tenhle hlučnej večírek se fakt těšíme! Sice pro vás nemáme žádný místní borce, ale to si myslím, že nám hned po pár posleších okamžitě odpustíte! Kluci z Němec a Francie se rozhodli, že nám tu Pohodu přenesou do jiný dimenze, kde je vše dovoleno a volume jedině doprava!

DON VITO [DE] Noise rock / experimental http://donvito.bandcamp.com/album/iii

Neexistuje žádná jiná kapela, která dokáže nadělat tolik zábavnýho, kreativního bordelu za pomoci klasický sestavy nástrojů! Náhlý změny rytmu, hravý bicí a vášnivý výkřiky nadšení. Sotva popadáš dech. S ničim se nepáraj, žádnej pud sebezáchovy a už vůbec ne vašich uší. 50ti sekundový songy a mezihry kdy si z Tebe dělaj prdel.Tří člený noise spoko roko až pomalu kórový komando z Leipzigu - Heiko, Christian a Susi si už po celý Evropě udělali hodně slušný jméno a jejich pořádání je jednim ze splněných snů. Špunty nejsou srabárna a epileptikům zákaz vstupu. Jinak si ten večer tancujte klidně po stropě, protože párty povolena!

DAIKIRI [FR] Noise rock / math / samba http://daikiri.bandcamp.com/

Francouzské duo, basa z Le Singe Blanc a bicí z Myster Möbius co si říká Daikiri. Uječená kombinace noisu a matyky s těžce karibskými vlivy, tempo šílený, nátlak a intenzita parního válce. V blázinci by měli s don vito společný patro! Ale tam bejt nemusí, páč se léčí hudbou, která je léčí a na ostatní sešle nákazu s jasnou diagnózou: „Tohle musim vidět znovu!“ Yes, I am John and I am addicted.

HOWLING FEVER [FR] Noise rock / post punk http://thehowlingfever.bandcamp.com/

Píšou o sobě, že hrajou noise rock s citem pro folk. Inspiraci kapelami typu Fugazi, Melvins, Drive like Jehu, Wovenhand a dalšími určitě nezapřou, ale oproti vzorům sou na to jenom dva! (příště už to opravdu nebude tak zajímavý, takže bez vykřičníku žejo) Krásný písničky zahraný s řádným nasazením se do Pohody určitě hodí. Za zmínku stojí i to, že kromě hraní pořádaj koncerty po celý Paříži za což si zaslouží určitě respekt!

Start: 20:00 První kapela začne lehce po 8ej, takže přiďte včas! Kde: Pohoda Music Club, Resslova 17, Plzeň Vstup: 120 a víc, když budeš chtít 

akce na fb:

https://www.facebook.com/events/587017678021107/?fref=ts

Termíny