AFI PALÁC MYSLÍ NA VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

Volný čas

Pardubický AFI Palác se i letos v září stane dějištěm castingu modelingové soutěže pro dívky a chlapce Look Bella 2013. O pár dní později bude nákupní centrum patřit dětem v rámci akce Dětská farma, kdy se děti mohou za doprovodu klauna Albertíka stát dětskými farmáři. A první říjnový den bude patřit seniorům, pro které bude v AFI Paláci připraven bohatý program v rámci Svátku seniorů. 

Jubilejní 10. ročník modelingové soutěže Look Bella proběhne letos v pardubickém AFI Paláci v pátek 27. září 2013 od 14 do 18 hodin. Soutěž je určená pro dívky od 15 do 25 let a pro muže od 17 do 25 let, kteří se zaregistrují na webových stránkách soutěže. Během castingu bude k vidění módní show, účastníci soutěže si mohou vyzkoušet, jaké je focení s profesionálními fotografy a nechat se zkrášlit zkušenými kadeřníky a vizážisty. Soutěžící získají kosmetický balíček zdarma a mají šanci odstartovat svou kariéru stejně jako např. Muž roku 2013 Antonín Beránek, Česká Miss 2007 Lucie Hadašová nebo Muž roku Slovenské republiky 2009 a Muž světa 2010 Peter Menky. V rámci castingu proběhne také exhibice thajského boxu.

V neděli 29. září 2013 čeká v AFI Paláci na děti a jejich rodiče od 14.30 hodin Dětská farma. Během odpoledne bude probíhat jedinečný zábavný program pro celou rodinu, připravena budou speciální farmářská stanoviště nebo bezedný Farmářský stánek. Děti se mohou stát dětskými farmáři a získat farmářskou smlouvu. Kdo vydrží do konce na finálové losování cen, má možnost vyhrát zajímavé farmářské dárky.   

V úterý 1. října 2013 od 13 hodin se bude v AFI Paláci slavit již 3. ročník Svátku seniorů. V rámci bohatého programu se mohou návštěvníci těšit na legendární televizní hlasatelku Marii Tomsovou, zpěvačku Naďu Urbánkovou, zpěváka Josefa Sochora, zpěváka a skladatele Jiřího Helána, který vystupuje s cimbálovou muzikou a na mnoho dalších. Záštitu nad akcí převzali MUDr. Štěpánka Fraňková, primátorka statutárního města Pardubice, Ing. Roman Línek, náměstek hejtmana pardubického kraje a Ing. Pavel Šotola, člen Rady Pardubického kraje. 

www.afi-palac.cz
www.look-bella.cz
www.svateksenioru.cz

Kontakty

www.afi-palac.cz

Termíny