Prodlužujeme celý cyklus výstav Intimissimo

Výstava

 

 

JOSEF BOLF  |  ALENA KUPČÍKOVÁ  |  ROMAN TÝC  |  MIRIAM SCHWACK   ZTOHOVEN  |   BERNADETTE HUBER  |  PAUL HORN & HARALD HUND | DANIEL AMIN ZAMAN

do 28. října, denně 10 až 18 hodin

 

Samostatné rozsáhlé výstavy českých a rakouských umělců a prezentace uměleckých videí a instalací si můžete v sálech bývalého městského pivovaru (na ploše větší jak 3000m2) prohlédnout denně mezi10. a 18. hodinou až do pondělí 28. října 2013.

„Působivá, vážná i humorná vyjádření českých a rakouských umělců k tématu intimity dávají nahlédnout do intimní každodennosti, do zákoutí lidských duší; pomocí nejrůznějších uměleckých prostředků odkrývají návštěvníkům řadu lidských tajemství,“ říká Hana Jirmusová Lazarowitz, ředitelka Egon Schiele Art Centra.

 

Další samostatnou výstavou v historickém komplexu budov je celoroční, průběžně obměňovaná expozice o životě a díle Egona Schieleho – originální grafické práce a jedinečné exponáty z osobní pozůstalosti včetně původního nábytku, rozsáhlá rodinná fotodokumentace, genealogická studie Schieleho předků i kartografická rekonstrukce jeho krumlovských motivů. Pozoruhodné jsou i ukázky z díla Schieleho nejbližích přátel (Gustav Klimt, Anton Peschka, Erwin Osen ad.)

 

Zajímavou samostatnou výstavou je i prezentace dvacetiletého výročí centra, obsahující plakáty ke všem dosavadním výstavám, ale i ukázky originálních prací z vlastních sbírek, včetně děl vzniklých v ateliérech Egon Schiele Art Centra.

 

Do pondělí 28.10. (včetně) otevřeno denně.

Sledujte naše stránky www.schieleartcentrum.cz, najdete nás i na Facebooku!

 

 

EGON SCHIELE ART CENTRUM
Široká 71, 381 01 Český Krumlov
tel: + 420 380 704 011

office@schieleartcentrum.cz

Účinkují

JOSEF BOLF, ALENA KUPČÍKOVÁ, ROMAN TÝC, MIRIAM SCHWACK, ZTOHOVEN, BERNADETTE HUBER,PAUL HORN & HARALD HUND, DANIEL AMIN ZAMAN

Termíny