VIVA CABARET! NO. 2

Divadlo, Volný čas

Další večer VIVA CABARET! s pořadovým číslem 2 se uskuteční ve středu 16. října 2013 od 20.00 hodin opět v tradičních prostorách sálu Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia v Praze. Koncept VIVA CABARET! navazuje na tradici kdysi slavného a oblíbeného žánru kabaretu a burlesky. Cílem je vytvářet pro publikum pravidelné večery s různým programem plným humoru, smyslnosti, hudby, lásky a především dobré zábavy.

Hvězdou večera VIVA CABARET! No.2 bude burleskní tanečnice Greta Quamar, jejímž prostřednictvím se podíváme do světa tisíce a jedné noci i šantánu z doby art nouveau. Její show vás zavedou do světa snů a fantazie – jednou do světa temného a tajemného, jindy navštívíte svět lesku, třpytu a zábavy doby secese.

V rámci večera vystoupí například Petr Klimeš jako dekadentní konferenciér, hudební těleso Jan Smigmator & Band a příležitost dostala pantomimická dívčí skupina Mime Fatale. Součástí večera bude také gastronomický zážitek v podobě pětichodového afrodiziakálního menu složeného ze sezónních surovin.

Zažijte skutečný návrat žánru na večeru VIVA CABARET! No. 2 ve středu 16. října 2013 v sálu Boccaccio v Grand Hotelu Bohemia (Králodvorská 4, Praha 1).

https://cs-cz.facebook.com/pages/VIVA-CABARET/154261718075181

Termíny