ZÍTŘEJŠÍ GURMÁNSKÉ TRHY V GALERII HARFA NOVĚ NABÍDNOU LAHODNOU KÁVU Z RODINNÉ PRAŽÍRNY

Volný čas

Pravidelné páteční gurmánské trhy v Galerii Harfa nabídnou i tentokrát zajímavé menu. Podávat se bude třeba dýňová polévka s lanýžovým olejem nebo zelný bramborový lokš s kysanou smetanou. Novinkou bude vynikající káva z rodinné pražírny Expresso Longberry připravená tradičním tureckým způsobem, v džezvě a horkém písku. A protože je v plném proudu sezóna zavařování, návštěvníky určitě potěší speciální akce, cukr za 15 Kč. Ten se bude hodit i na vánoční cukroví, jehož příprava už je za dveřmi. Na gurmánské trhy se můžete přijít podívat v pátek 20. září 2013 od 11 do 19 hodin.

 

Léto, alespoň to gastronomické, rozhodně nekončí a proto se i tento pátek budou na střešní terase grilovat čerstvé ryby na všechny možné způsoby a na místě se budou připravovat i lahodné české dobroty za příznivé ceny. V menu z trhu tentokrát najdete třeba plněnou zbojnickou papriku z grilu s uzeným masem, kysaným zelím a čerstvým kravským sýrem, jablko v županu s horkou vanilkovou omáčkou nebo dýňový koláč s citrónovou drobenkou.

 

„Gurmánské trhy doprovodí příjemná jazzová hudba, návštěvníci si mohou na střeše Galerie Harfa posedět u dobrého oběda s poctivým koláčem,  výbornou kávou, sklenkou vína nebo speciálním pivem a domů si odnést třeba kvalitní uzeniny, křupavé pečivo nebo zmrzlinu pro celou rodinu,“ dodává Kateřina Nová z Galerie Harfa.


www.galerieharfa.cz

Termíny