OTVÍRÁK

Výstava, Divadlo, Volný čas, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

Živá knihovna. Národní speciality. Výstava. Improvizační divadlo. Koncert. Setkání s dobrovolníky Evropské dobrovolné služby. Městský parlament dětí a mládeže. Přijďte s námi odstartovat novou sezónu Dobrovolnického centra 67 a ochutnejte dobrovolnictví všemi smysly.

16:00 To je EVS, napsali 

Přijďte se dozvědět více o Evropské dobrovolné službě do naší Živé knihovny. Dočtete se o zkušenostech zahraničních dobrovolníků z Itálie, Maďarska, Německa či Španělska. Knihy máme ve vícejazyčném provedení, neváhejte a přijďte si pocvičit i své jazykové dovednosti.

16:00 Městský parlament dětí a mládeže (MPDM)

Zjistěte, jak můžete zastupovat své zájmy a zapojit se. MPDM přináší prostor pro diskusi a možnost aktivně spoluvytvářet společnost, ve které žijete.


17:30 Jak chutná dobrovolnictví? 

Vernisáž výstavy Příběh dobrovolníka doprovázená národními specialitami evropských dobrovolníků.

18:15 BAFNI dobrovolně

Zažijte dobrovolnictví jinak. Přijďte spolu s brněnskou divadelní skupinou BAFNI překročit hranice dosud osahaných možností improvizace. Tématem improvizačního divadla bude dobrovolnictví!

20:00 KONCERT V Café Laundry

Rozsypané Glukometry
Narodily se před třemi lety v jednom sklepě. Neposlušné dítě folkové víly a punkového fotra se rozhodlo dobýt brněnskou hudební scénu jednoduchými kytarovými riffy, divokými bubny a světobolnými texty.

Broken Ankle
Tato kapela má poslání. Zeptejte se téhle bandy alternativních bluesmanů, co je to za poselství. Co se stane když noví povaleči natáhnou starý kabát vás překvapí.

Termíny