DRAKIÁDA V GALERII HARFA ROZHODNĚ NEBUDE NA DRAKA!

Volný čas, Pro děti

Podzim se blíží a s ním i poněkud větrnější počasí, které ale láká k pouštění draků. Aby si výrobu a pouštění draků mohly užít i děti z Prahy a okolí, připravila pro ně Galerie Harfa speciální „dračí“ odpoledne. Nejenom že si děti budou moci draka samy vyrobit, ale čeká je i doprovodný program plný draků. Vše vypukne v sobotu 14. září 2013 od 13 hodin a zábava potrvá až do 18 hodin. 

Drakiáda v Galerii Harfa odstartuje divadelním představením s písničkami trefně nazvaném, Potulný rytíř a drak. Následovat budou hry a soutěže s tématikou draků jako je třeba výlet do dračí sluje a překonávání nebezpečí nebo nábor rytířů na školení draka. Děti i dospělí si mohou vyzkoušet, jak se orientují ve světě klasických i novodobých draků. K tomu se bude určitě hodit knížka nebo film o Harry Potterovi a Hobit.

Hlavním tématem drakiády bude pochopitelně výroba vlastního draka. Organizátoři mysleli i na malé děti, které si mohou namalovat jenom dračí obličej a větší děti se za pomoci dospělých mohou pustit do výroby celého draka. Nejlepší draci budou oceněny hezkými cenami. 

„Ti, kteří se budou chtít v průběhu programu trochu protáhnout, mohou využít Dne otevřených dveří v tělocvičně Monkey´s Gym a s jejím maskotem, opičkou Lolou, si  zasportovat na několika stanovištích nebo ve zkrácených otevřených hodinách. A v neposlední řadě potěšíme jednoho šťastného výherce, který od obchodu LEGO WEAR získá elektromobil,“ dodává Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa. 

www.galerieharfa.cz

Termíny