PILSEN HIPHOP FEST II.

Hudba

PO ÚSPĚŠNÉM PRVNÍM ROČNÍKU PLZEŇSKÉHO HIPHOPOVÉHO INDOOR FESTU JE TADY PO ROCE DRUHÉ VYDÁNÍ!!!
Těšte se na dva křty, hromadu koncertů, narvanou freestyle show i mocnou afterparty! To vše jen za kilo!!!
 
  ► JAMES COLE & DJ DOEMIXXX - KŘEST DESKY MOBY DICK
  ► KENAS A N8 - KŘEST DESKY BYSTY BOYS
  ► REGINALD A MIO - POPRVÉ V PLZNI
  ► MALÝ MAN LIVE ◄
  ► YOUNIQUE RNB SHOW ◄
  ► FREESTYLE BATTLE ◄
  ► HEADBANGER (DJ POETA + LIVE DRUMMER)
 
James Cole vydává 11. září nové album Moby Dick a rozhodl se ho pokřtít i v Plzni, navíc týden před oficiálním pražským křtem!!!
Kenas a N8 jsou plzeňské stálice, které nepřestávají makat! Své nové album Bysty Boys nabídli fanouškům ke stažení zdarma (http://pilsenskills.cz/kenasn8/) a pokřtí ho samozřejmě v rámci Pilsen Hiphop Festu!!!
Reginald a Mio aktuálně bodují letním hitem Dáme party a na Pilsen Hiphop Fest slibují pořádně rozjetou show! Určitě dojde i na freestyle, Reginalda si možná pamatujete pod jménem MC Sweet - z dob, kdy drtil freestyle jako jeden z nejlepších u nás!!!
Malý Man v Plzni vystupoval několikrát a pokaždé za sebou nechával ruce nahoře a mokro v kalhotkách! V současné době maká na novém albu!!!
Younique jsou tři krásné zpěvačky a tanečnice, které pro vás mají připravenou krátkou, ale o to našláplejší sexy RnB show!!!
Freestyle battle v Plzni? Bez Krouzmena? Nesmysl!! Krouzmen dostane konečně pořádného soupeře, nechte se překvapit!!!
Headbanger je nový projekt na české party scéně, který vám urve hlavu! Poeta za DJ pultem a krutej bubeník Brutal Intelektual - pro Pilsen Hiphop Fest ve speciálním hiphopovém setu!!!
 
Událost na FaceBooku: https://www.facebook.com/events/637384132952528/?fref=ts

Termíny