Prodejní výstava Montessori pomůcek, didaktických hraček a výtvarných potřeb

Výstava, Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Na 3. ročníku výstavy budete mít opět možnost si prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit Montessori pomůcky a didaktické materiály. Tuto specifickou nabídku doplní krásné a kvalitní dřevěné hračky, stavebnice, potřeby pro výtvarné i jiné tvoření, zajímavé knížky a další věci, které nás při naší cestě rodičovstvím oslovily.

Přemýšlíte jestli vzít i DĚTI?? No ano wink Pro nás je důležité, aby na výstavě měly své místo. U jednotlivých stánků si mohou hrát, stavět a tvořit v připravených dílničkách.

Na DOSPĚLÉ čeká kromě prodávaných výrobků, inspirace o tom, co všechno a jak jde vyrobit podomácku z docela obyčejných věcí. Praktické ukázky toho, co mohou i malé děti dělat v kuchyni. Odpovědi na to, co se dá dělat s úplnými miminky a jak jim to připravit doma. A také prezentace některých RC, MŠ a ZŠ.

Pro PEDAGOGY a ODBORNÍKY bude k vidění originální Montessori materiál, ukázky připraveného prostředí, promítání tematických filmů, nabídka kurzů a hlavně atmosféra pro společné setkávání.

Stalo se Vám vloni, že Vám někdo vykoupil před nosem to, co jste chtěli Vy? Letos to může být jinak! Na naší facebookové stránce www.facebook.com/montessorivystava budeme postupně představovat jednotlivé vystavovatele. Nabídneme Vám možnost REZERVACE jejich produktů ještě před výstavou, aby jste nepřišli o to, pro co jste přišli :-)

Přebývají Vám doma hračky, ze kterých děti už vyrostly? Nebo chcete něco z druhé ruky opatřit? Můžete využít náš BAZÁREK přímo na výstavě.

Občerstvení pana školníka v provozu Smile

Výstava se bude konat v prostorách Zš Meteorologická, Meteorologická 181, Praha - Libuš

Tak na viděnou na výstavě!

Těšíme se na Vás …

Účinkují

Na naší facebookové stránce www.facebook.com/montessorivystava budeme postupně zveřejňovat seznam vystavovatelů.

Kontakty

www.horme.cz

Termíny