Mezinárodní setkání modrých baretů a turnaj v kopané

Sport

Dovolte mi pozvat vás na 5. mezinárodní setkání účastníků mírových operací spolu se sportovním vícebojem a turnajem v malé kopané. Akci pořádá jednota Jihomoravský kraj ČsOL ve spolupráci s Universitou obrany, sídlem OSN v Praze, s Magistrátem města Brna a Sokolem Brno 1. Tradičně se jí účastní veteráni, účastníci mírových a jiných vojenských operací ze 4 zemí, Polska, Rakouska, Slovenska a České republiky.

Rád bych vás pozval do Brna, kde se akce a její společenská část koná dne 7. 9. 2013 od 13:00. Budu velmi rád, pokud se přijdete na akci podívat, přijdete mezi veterány a přátele. Děkuji rovněž za předání informace dále.

Akce je podpořena MO a koná se pod záštitou OSN a magistrátu statutárního města Brna.

Součástí tohoto setkání bude rovněž pietní akt na Vojenském posádkovém hřbitově v Brně - Ústřední hřbitov v 11.00 hodin. Máme v úmyslu uctít památku všech pohřbených příslušníků armád od roku 1805 - napoleonské války až do současnosti.

Zveme válečné veterány, zájemce o vojenskou historii, každého, kdo má zájem přijít a uctít památku padlých válečných veteránů a vojáků brněnské posádky na posádkový hřbitov.Těším se na případnou účast

S legionářským "Věrnost za věrnost"

Karel Cernoch
předseda Jihomoravské krajské jednoty ČsOL
https://www.facebook.com/events/343640952435731/

Termíny