Drakiáda

Volný čas, Sport, Pro děti

První ročník DRAKIÁDY a soutěže v létání draků Města Špindlerův Mlýn pro děti i dospělé pořádáme v sobotu 28. 9. na „Dračí louce“, kterou najdete na Medvědíně, kam se dostanete lanovkou. Ve spolupráci se Skiareálem pro Vás bylo připraveno speciální jízdné. Soutěžící děti do 15 s drakem zcela ZDARMA*!, dospělý za 100Kč/zpáteční jízdenka**.

Od 10 do 14 hodin bude v prostoru dolní stanice lanovky Medvědín připraven bohatý program. Děti zajisté potěší dvě pohádková představení O drakovi, které pro ně připravilo divadlo Rolnička. Skákací hrad „Kouzelná pohádka“, veselé dračí malování na obličej a stánek Puntíku s možností vytvoření vlastních suvenýrků s dráčky. K dispozici bude rovněž stánek města Špindlerův Mlýn s informacemi o programu.

Od 13:30 do 14:30 hodin bude probíhat prezentace soutěžících na „Dračí louce“ na Medvědíně ve stánku města Špindlerův Mlýn. „Dračí louka“ se stane centrem zábavy pro nejmenší, malé i větší.  Hlavní soutěž doplní zábavné soutěžní programy připravené ve spolupráci s  Yellow Point.

HLAVNÍ SOUTĚŽ:

                                               Nejhezčí drak

                                               Největší doma vyrobený drak

                                               Nejdéle letící drak

Neplatí žádná omezení. Fantasii pro tvar, velikost a barvu draků při výrobě (případně nákupu) se meze nekladou.

Každý soutěžící získá pamětní diplom, pro výherce tří oceněných draků budou připraveny hezké ceny. V dalších zábavných soutěžích obdrží každý soutěžící za svůj výkon sladkou odměnu.

Tato akce je sice pořádána zejména pro děti, ale zúčastnit se mohou i dospělí. Drakiáda je atraktivní podívanou i pro diváky, proto je možnost přijít soutěžící v hojné míře podpořit.

 

*platí pouze pro děti do 15 let a to s drakem na Drakiádu
**platí pro pouze rodiče a návštěvníky Drakiády, jízdenku je třeba zakoupit jako zpáteční pro oba dva směry - nahoru i dolů a to v hodnotě 100Kč, jinak platí standardní ceny dle ceníku přepravce.


 

Termíny