ODVAHA A STATEČNOST ZNOVU OŽIJÍ - GALERIE HARFA CHYSTÁ RYTÍŘSKÝ DEN PRO DĚTI

Pro děti

 

Máte doma malého neposedu, který vždy obdivoval statečnost a chrabrost středověkých rytířů? Nebo odvážnou lady, která se nebojí zkusit něco nového? Pak přijďte v pondělí 2. září 2013 do obchodního centra Galerie Harfa, kde se od 11 do 16 hodin bude konat Rytířský den s filmem Justin: Jak se stát rytířem. Bohatý program je doplněn o řadu soutěží a tematické dárky, a to včetně lístků na českou premiéru filmu, který jde do kin 12. září 2013.

 

Rytířský den v Galerii Harfa se ponese v duchu pohádky o malém chlapci Justinovi, který se rozhodl být rytířem jako jeho dědeček. Na vlastní pěst se vydává za svým snem, aby podstoupil výcvik a stal se opravdovým rytířem v brnění. Děti se nejdříve promění v oblíbené hrdiny nebo krásné princezny pomocí tematického malování na obličej. Následně se mohou nechat vyfotit v rytířském brnění, prohlédnout si výstavu štítů anebo si vyzkoušet pravý rytířský souboj.

 

„Mladí šlechtici byli pro rytířství vychováváni již od dětství a teprve když prokázali odvahu a statečnost v boji, mohli být pasováni na rytíře. V Galerii Harfa jsme pro všechny odvážlivce připravili improvizovaný rytířský turnaj. Děti dostanou helmu a do rukou fiktivní dřevec, kterým se budou muset shodit z podstavce“, říká Martina Tlustá, marketingová koordinátorka Galerie Harfa.

 

Děti si mohou rytíře a vše, co s nimi souvisí, sestavit z LEGA v koutku Legománie anebo nakreslit ve výtvarné dílničce Dračí doupě. Následovat bude slosování o nejkrásnější obrázek a vítězové obdrží dárky k filmu Justin: Jak se stát rytířem, LEGO a především lístky na českou premiéru filmu. Zkrátka nepřijdou ani ostatní děti. Na všechny čekají filmové plakáty, omalovánky, sladkosti apod.

 

 

www.galerieharfa.cz

Termíny