AFI PALÁC VYHLAŠUJE FOTOGRAFICKOU SOUTĚŽ O HODNOTNÉ CENY

Výstava, Volný čas

 

Taky se vám občas podaří pěkná fotografie, na kterou jste hrdí a všem ji ukazujete? Pokud ano, jste právě vy vhodnými adepty do foto soutěže, která bude probíhat od 19. srpna do 15. září 2013 na stránkách AFI Paláce. Soutěže s názvem „Ve svém živlu“ se může zúčastnit každý, kdo rád fotí, ale není profesionálním fotografem a ani si focením nepřivydělává. Název soutěže napovídá, že téma není striktně dané, soutěžící mohou vyfotit cokoliv, co je jejich „živlem“ od přírody přes sport, nakupování, jídlo až po portréty. Hlavní cenou je bílý dotykový tablet Apple iPad 4. Po skončení soutěže budou nejlepší fotografie vystaveny v pasážích AFI Paláce.

 

Účast v soutěži je velmi snadná, stačí vytvořit si na stránkách AFI Paláce svůj profil a nahrát soutěžní fotografie. Každý účastník může soutěžit s 1 – 5 fotografiemi ve formátu JPG o velikosti max. 5 MB, ke kterým má veškerá autorská práva. O vítězné fotografii rozhodne veřejnost, obdivovatelé dané fotografie nebo známí a přátelé fotografa. Vítězem se stane ten, pro jehož fotografii bude hlasovat nejvíce lidí.

 

Autor vítězné fotografie získá dotykový tablet Apple iPad 4 v bílé barvě s 9,7 palcovým displejem, 32 GB pamětí, s Wi-Fi a Bluetooth připojením a operačním systémem iOS. Fotograf, jehož fotografie získají v součtu nejvyšší počet hlasů, vyhrává fotoaparát Olympus SZ – 31MR.  Dále se hraje o poukázky na nákup zboží v prodejně Alpine Pro v AFI Paláci v celkové hodnotě 5 000 Kč a dárkové poukazy Fotolab v celkové hodnotě 4 000 Kč.

 

 „V dnešní době jsou kvalitní fotoaparáty součástí všech chytrých telefonů a tabletů. Existuje řada jednoduchých aplikací, ve kterých je možné fotky upravovat, takže fotografem může být skutečně každý. Tato soutěž je tedy opravdu pro všechny, kdo občas vyfotí to, co se mu líbí,“ říká Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce.


www.afi-palac.cz

Termíny