Letní divadelní hraní

Divadlo

Po úspěšných open air představeních, opery Prodaná nevěsta a baletu Labutí jezero,              se divadlo vrací do prostředí Šternberského hradu a to hned ve dvou večerech.

Dne 15. srpna 2013 od 19:00 uvedou Šternberští ochotničtí komedianti – ŠOK -  ztřeštěnou komedii „Paní Fantomasová se zlobí aneb zločin v muzeu čerstvého umění“                       a dne 16. srpna 2013 se můžete těšit na mrazivou komedii „Když se zhasne“ v podání Moravského divadla Olomouc.

Vstupenky v hodnotě 70,- Kč na čtvrteční představení, 180,- Kč na páteční představení         a 190,- Kč na obě dvě představení je možné zakoupit v informačních centrech ve městech Šternberk, Olomouc, Uničov, Moravský Beroun, dále potom v CK Bavi v Litovli a v sídle firmy ARKS Plus, s. r. o. (Dolní Hejčínská 31, Olomouc).

 

Letní divadelní hraní na Šternberském hradě pořádá, v rámci projektu Šternberské kulturní léto pod hvězdami, agentura ARKS Plus, s.r.o., Olomouc ve spolupráci s městem Šternberk, Národním památkovým ústavem, Státním hradem Šternberk, Moravským divadlem Olomouc, ŠOK a partnery.

Účinkují

ŠOK, Moravské divadlo Olomouc

Termíny