ITALSKÝ CIRKUS MEDRANO U NÁKUPNÍHO CENTRA OAZA KLADNO

Volný čas, Pro děti

Až do 4. srpna mají obyvatelé Kladna a okolí možnost navštívit italský cirkus Medrano. Ten je umístěn vedle nákupního centra OAZA Kladno v Arménské ulici. Cirkus Medrano se řadí mezi nejdůležitější světové cirkusy vůbec. Představení, které návštěvníci uvidí u nákupního centra OAZA Kladno, bylo speciálně sestaveno pro turné v České republice. 

Největší evropský cirkus Medrano se nese v duchu tradice italských cirkusů s úžasnými akrobatickými čísly, nadanými žongléry a klauny. Návštěvníkům se ale představí také zvířata, která ovládají neuvěřitelné cirkusové dovednosti. Návštěvníci uvidí např. koně, slony, žirafy, tygry, klokana nebo velblouda.  

„Představení, které diváci v cirkuse Medrano u nákupního centra OAZA Kladno uvidí, nabídne i čísla, díky kterým cirkus získal ocenění dvou zlatých klaunů na cirkusovém festivale v Monte Carlu,“ říká Jaroslav Lindner, marketingový ředitel nákupního centra OAZA Kladno.  

Hraje se každý den, od pondělí do pátku vždy v 17.30 hodin, v sobotu v 15 a v 17.30, v neděli v 11 a 15 hodin.  Vstupné je pro dospělé od 250 do 300 Kč, pro děti od 200 do 350 Kč. Na stránkách cirkusu (medrano.it) je možné vytisknout si kupon s 50 Kč slevou na vstupné.  

www.oazakladno.cz

Termíny