Rocková Slezina Open Air 2013

Volný čas, Hudba, Pro děti

Tento jedinečný a největší rockový festival, který se bude konat ve středu města Frýdku - Místku a na konci prázdnin, vznikl na podporu vycházejících hudebních hvězd z blízkého okolí.

Záměr se rychle šířil po celé republice a také do zahraničí (Polsko, Slovensko). Přihlásilo se tolik skupin, že by to stačilo na 4 dny festivalových radovánek!!!

Letošní ročník bude prvním, ale už na další rok plánujeme skvělé headlinery a opět spoustu skvělých kapel, které nejsou možná moc vidět, ale taky umí dav rozpálit.

Letos pozvání potvrdili ŠKWOR, COCOTTE MINUTE, DYMYTRY, ABSOLUT DEAFERS, GOOD GIRL MAGGIE (POLSKO), RIMORTIS, NAHUM, NONCODE, SLEPÍ KŘOVÁCI, TROCHUMOC, JAKOBYNIC, ARES, OFF AXIS, ANTOINES, ACOUSTICA

A protože máme rádi všechny dobré lidi a milovníky hudby, tak veškerý výdělek rozdělíme mezi kapely, které hrají bez honoráře a dále na skvělý projekt "Dobrý Anděl" a Sdružení dobrovolnické centrum Adra.

 

Příjďte a podpořte dobrou věc

Účinkují

ŠKWOR, COCOTTE MINUTE, DYMYTRY, ABSOLUT DEAFERS, GOOD GIRL MAGGIE (POLSKO), RIMORTIS, NAHUM, NONCODE, SLEPÍ KŘOVÁCI, TROCHUMOC, JAKOBYNIC, ARES, OFF AXIS, ANTOINES, ACOUSTICA

Kontakty

www.slezina.eu

Termíny