QUEER ME AT THE MEETFACTORY

Divadlo
Divadelně taneční večer s Queer edukativním přesahem v rámci letošní Prague Pride.

Přijďte během nejteplejšího týdne v roce do rozžhavené MeetFactory! Lesbická lovestory ze Švédska v site-specific prostorech chodby rezidenčního patra (prokazatelné lesby snížené vstupné!), instalace Queer kabinetu organizátorů pražského GenderFuckFestu coby Labyrint identit v divadelním sále (vstup ZDARMA) a od 21h gay electronic DJ Hello Siberia´s afterparty (vstup ZDARMA) všude kde to jen půjde!


17h - 22h
Labyrint ne světa, ale identit

Genderové a sexuální identity se utvářejí v závislosti na mnoha faktorech.Mohou se měnit v průběhu našeho života. Jaké máme možnosti pro poznání a vyjádření svých identit? Co vše nás ovlivňuje a s čím se potýkáme? V labyrintu se můžete najít, ztratit, potkat nebo uvíznout ve fólii. Vstup pouze na vlastní nebezpečí!


18h a 20.30h
Chladnější vrstvy vzduchu www.meetfactory.cz/scheduleDetail.aspx
www.meetfactory.cz/scheduleDetail.aspx     “Prostě jí řekneš hej bejby a zeptáš se, jestli se s tebou chce vyspat. Ale jen mimo kemp.” Lesbická lovestory ve Švédsku. Eroticky utopická story mezi mezi Anjou a neznámou kráskou spustí řetězec bizarních situací, které vyvrcholí tragickou událostí. Dobrodružný milostný příběh, rychlá jízda autem, zločin, táborák, tanec, pojídání květin, šampus, gigantičtí mravenci, sex na novém prostěradle, škrábání brambor, sprchování a smrt v jezeře. Děti zůstanou opodál.   Inscenace se hraje v site-specific prostorách chodby rezidenčního patra MeetFactory.

”Půjdu, matičko, k jezeru.”
“Někdo to pěkně posral.”
www.youtube.com/watch

200 / 120 Kč
rezervace nutná: www.meetfactory.cz/rezervace/default.aspx   od 21h - *** DJ Hello Siberia´s afterparty ve stylu gay elektro  
Termíny