THE BEATLES NIGHT 2 - koncert The Backwards

Hudba

Pro Backwards to bude takřka přesně po pěti letech druhé vystoupení v Chyších. Název koncertu The Beatles Night 2 totiž odkazuje na jejich první chyšské vystoupení v srpnu 2008, které zůstává co do atmosféry i návštěvnosti naším nejúspěšnějším koncertem. Zatímco The Beatles Night v roce 2008 byla spíše průřezem tvorby The Beatles z 1. poloviny 60. let 20. století (zejm. alba Please, Please Me, A Hard Day`s Night či Help!), letošní The Beatles Night 2 nabídne též skladby z pozdějších fází tvorby včetně písní z kultovních alb Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band a Abbey Road.

Dokonalá iluze The Beatles bude kromě bezchybné interpretace umocněna též dobovými nástroji a dokonalými replikami kostýmů. Jsme velmi rádi, že skupina The Backwards urazila od roku 2008 tak dlouhý kus cesty hudebního vývoje, že dnes ji již není třeba zvláště představovat.

Vstupenky na koncert je již tradičně možno zakoupit v síti Ticket Art.

Role moderátorky večera se opět zhostí skvělá Lenny Trčková, kterou můžete aktuálně vídat coby moderátorku pořadu "Dobré ráno" na České televizi.

Tak jako každý rok bude pro návštěvníky koncertu připraven dostatek chyšského piva. Milovníci míchaných nápojů se mohou těšit na profesionální barmany z Becherovky. Ani abstinenti nepřijdou zkrátka, neboť každý návštěvník obdrží minerální vodu Mattoni zdarma.

Kvalitní hudba, kvalitní pití a romantické prostředí - ideální kombinace pro pohodový letní večer...

Účinkují

The Backwards - dvojnásobní vítězové prestižního newyorského Beatlefastu

Kontakty

www.chyse.com

Termíny