Letní Nelahozeves dětem

Výstava, Volný čas, Pro děti, Turistika
LETNÍ NELAHOZEVES DĚTEMNavštivte během prázdnin zámek Nelahozeves a vyberte si z lákavé nabídky aktivit zaměřených především na rodiny s dětmi.

Na každý den jsou připraveny dětské prohlídky „Život šlechtice od dětských střevíčků“. Jsou určeny dětem od 4 do 12 let. Během této speciálně připravené prohlídky se děti dozví, jak v dávných dobách žily na zámku děti a jakými radostmi a strastmi procházely. Na prohlídku navazuje kreativní dílnička.

Na zámeckém nádvoří už netrpělivě čeká princezna Polyxena na svoji záchranu ze spárů zlého draka. Splněním 7 úkolů se mohou děti pokusit o její vysvobození. Pokud je všechny splní, získají diplom princezny Polyxeny a malou odměnu. Zábavná hra „Zachraň princeznu Polyxenu“ bude pro děti připravena po dobu prázdnin každý den.

Pokud rádi soutěžíte a sportujete, pak Vás určitě zaujme víkendové „ Zámecké zahradní klání“, plné různých aktivit, při kterých si děti mohou změřit své síly nejen mezi sebou, ale také se svými rodiči.

Poobědvat nebo občerstvit se můžete v Zámecké restauraci nebo na nádvoří zámku. Novinkou letošního léta je rozmanitá nabídka pikniků, které si můžete v restauraci předem objednat. Vychutnat si je můžete v zámecké zahradě, kde si zároveň příjemně odpočinete.

Pro více informací o naší prázdninové nabídce navštivte webové stránky www.zameknelahozeves.cz.Další dokumenty k akci

  
Termíny