Extrémní podívaná SUMMER X FEST tour 2013 startuje už za pár dní!

Hudba

Léto už je v plné polní a za bouřkovými mraky se konečně ukázalo slunce. Prostě ideální podmínky pro exkluzivní summer party, která potěší radikální sportovce i nesmrtelné pařmeny. Do 4 vybraných areálů v ČR zavítá adrenalin a profesionální sportovci, kteří ukáží, zač je toho loket. Na 4. ročník SUMMER X FEST prostě nesmíte ve svém letním diáři zapomenout.

Těšit se můžete na show letních extrémních sportů v exkluzivních mobilních překážkách. Přehlídka skoků a triků na BMX, SK8, Freestyle Scooter a další. Uvidíte i přeskoky sportovců přes vůz značky Mercedes Benz! Každý si bude moci letní extrémní sporty vyzkoušet i na vlastní kůži. Na místě pro Vás bude totiž připravená půjčovna profesionálního sportovního vybavení Tempish včetně chráničů. Pro milovníky jízdy na kole nebude chybět ani půjčovna vychytaných kol AGang.

Oficiální partnerem celé akce je i freestylový e-shop SNOWBOARDS.CZ, který vám poskytne pořádný odpočinek a relax v Chill zóně, kde budete moci ozkoušet umění indboardu. Můžete se zde také těšit na bohatou porci kvalitní muziky, o kterou se postará DJ Lucky Boy a neujdou vám ani soutěže o slevy na oblečení a vybavení světových sportovních značek.

Nesportovci si budou moci v klidu užít interaktivní zábavu v Nintendo zóně. Ve VZP stanu se zase dozvíte, jaký máte obsah tuku v těle a hodnotu svého krevního tlaku, který budete mít jistě pěkně vysoko, protože to kolem vás prostě bude lítat samým adrenalinem.

Občerstvení v Action sport baru je samozřejmostí, stejně tak, jako možnost posedět hned v centru veškerého dění! Skvělá zábava, soutěže o věcné ceny partnerů akce (TOPGAL, SWIS-SHOP, NINTENDO…) s bohatým programem. Takto by se dala charakterizovat atmosféra SUMMER X FEST TOUR 2013! A to vše zcela ZDARMA! Program startuje vždy od 13:00 hodin. Více informací o jednotlivých akcích sledujte na www.vsaxtreme.cz nebo na Facebooku  VSA Xtreme. Těšíme se na vás!

Takže teď už zbývá poslední a to zapsat si termíny letošních zastávek:

1) 4. 7. 2013 – TOPGAL X FEST STOP, ATC Vranovská pláž, Vranov nad Dyjí

2) 11. 7. 2013 – AGANG X FEST STOP, Landal Marina Lipno, Lipno nad Vltavou

3) 18. 7. 2013 – VZP X FEST STOP, Rekreační Areál pod Černým lesem, Žamberk

4) 25. 7. 2013 – FA MEN XTREME X FEST STOP, ATC Merkur, Novomlýnská nádrž

Při nepříznivé předpovědi počasí si vyhrazujeme právo na změnu termínu akce. O změně bychom Vás s dostatečným předstihem informovali.

Projekt vznikl za podpory partnerů akce:

SNOWBOARDS.CZ, Mercedes-Benz | AGang | VZP | Topgal | Swis-shop.cz | Nintendo| Tempish | Snowboards.cz | Lipnobaví

Exkluzivním mediálním partnerem je: Fajn rádio

Mediální partneři: Tbb-bike.cz |4camping.cz |dokempu.cz |www.vysavastanu.cz

 

Termíny