LETNÍ SCÉNA GALERIE HARFA ZAHAJUJE DALŠÍ SEZÓNU

Divadlo

Červencový program přinese současné komedie o mezilidských vztazích, ve kterých zazáří Lukáš Langmajer, Michaela Kuklová, Ivana Jirešová, Veronika Nová, Miroslav Šimůnek a řada dalších populárních herců a hereček. Nebude chybět dnes již legendární „historická“ komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka. Letos se stane střecha Galerie Harfa také dějištěm několika koncertů stálic naší populární a country hudby. Nezapomíná se ani na děti, které pobaví třeba Václav Upír Krejčí nebo Maxipes Fík. V případě nepříznivého počasí se program Letní scény přesune do nedalekého Divadla Gong.   

V pondělí 1. července odstartuje Letní scéna Galerie Harfa komedií Tři v háji. Hra nastudovaná podle bestselleru Michala Viewegha, Haliny Pawlovské a Ivy Hercíkové vypráví o vztazích během krize středního věku.

Úterý 2. července nabídne 100. reprízu nového zpracování legendární komedie Františka Ringo Čecha Dívčí válka. Úsměvný pohled do historie starých Čechů vyvrací zažité pověry a mýty a přináší nový pohled na notoricky známé události.

Středa 3. července bude patřit černé komedii s překvapivým koncem Hledám milence, zn. Spěchá! aneb jak najít milence pro svoji ženu.

První týden Letní scény Galerie Harfa zakončí předpremiéra situační komedie z ordinace psychiatra Můžu k tobě?, která s humorem a ironií přibližuje zamotané mezilidské vztahy a také psychické civilizační problémy.

V dalších červencových dnech se představí Světlana Nálepková a Oldřich Vízner v komedii Láska na tři o dvou cestujících ve vlaku, který se žene odporným ospalým ránem, a Zdeněk Izer se Šárkou Vaňkovou v zábavné show Turné čtyř můstků

Postaráno bude i o hudební vyžití, hrát a zpívat budou Rangers-Plavci, Pavel Dobeš, Vladimír Mišík, Ivan Hlas Trio, Ivan Mládek a do časů Discopříběhu se můžete vrátit koncertním provedením hitů Michala Davida Decibely lásky v podání protagonistů veleúspěšného muzikálu Děti ráje. 

Přesto, že se léto zatím příliš nepředvedlo, není třeba se obávat rušení představení kvůli dešti. Náhradní prostory v případě nepříznivého počasí budou připraveny v Divadle Gong, které se nachází v blízkosti Galerie Harfa.

www.galerieharfa.cz
www.letniscenaharfa.cz

Termíny