RYBÍ HODY V GALERII HARFA PŘINÁŠÍ INSPIRACI PRO LETNÍ GRILOVÁNÍ

Volný čas

To, že ryby jsou zdravé, víme všichni. Jak ale co nejlépe rybu zpracovat a připravit z ní chutné jídlo? Přijďte již tuto sobotu 29. června 2013 do Galerie Harfa a naučte se to od skutečných odborníků. Od 13 hodin proběhne na střeše tohoto obchodního centra druhé pokračování Rybích hodů, na kterých bude možné zakoupit čerstvé ryby, ochutnat rybí speciality a přiučit se od šéfkuchařů, jak správně ryby připravit na grilu. Příjemnou atmosféru letního grilování doprovodí country a folková kapela Z VRŠKU a k chuti jistě přijde vhod i dobré pivo v podobě čtyř točených pivních speciálů a velký výběr speciálního lahvového piva.

Kromě čerstvých ryb budou k zakoupení i ryby čerstvě vyuzené. Na místě budou k dispozici odborníci, kteří vysvětlí, jak ryby správně připravit na grilu tak, aby vynikla jejich delikátní chuť. Restaurace Culinary Aroma sestavila speciální rybí menu pro návštěvníky, kteří nechtějí připravovat ryby doma, ale vychutnat rybí pochoutky přímo na místě.

Návštěvníci akce mohou vyzkoušet i čtyři točené pivní speciály a vybírat z mnoha druhů speciálního lahvového piva. A rozhodně by si neměli nechat ujít pivní tombolu, ve které vyhrává každý třetí los.

„Prázdniny a doba letních dovolených jsou jako stvořené pro grilování doma nebo na chalupě. A protože inspirace není nikdy dost, připravily jsme pro naše návštěvníky sérii speciálně zaměřených akcí na gastronomii. První Rybí hody se uskutečnily koncem května a pro velký úspěch pokračují i v následujících měsících - vždy poslední sobotu v měsíci až do srpna,“ říká Kateřina Nová z Galerie Harfa. 

www.galerieharfa.cz

Termíny