Odměňte děti za hezké vysvědčení outdoorovým vybavením a skvělou zábavou na Výstavě stanů!

Výstava

Již tento víkend se mohou děti na Výstavě stanů těšit na ORIENTAČNÍ A ZNALOSTNÍ HRU MEZI STANY! Pořadatelé připravili zábavné soutěžení, které děti bude bavit a navíc získají pěkné outdoorové dárky. Pro menší děti je zda pak připraven dětský koutek. Rodiče si tak mohou v klidu vybírat to nejlepší pro celou rodinu...

„Návštěvníci si mohou koupit stany, spacáky a batohy se slevou až 36 %, trekingové boty se slevou 40 % a oblečení se slevou až 60 %. Pro děti je zde také řada produktů, které ještě do nedávna byly určené jen dospělým a třeba právě dobré vysvědčení může být důvodem, proč děti do přírody nyní výhodně vybavit,“ říká Jaroslav Skalka, pořadatel Výstavy stanů a outdoorového zboží v Letňanech, která trvá až do 11. srpna.

„Asi největší zájem rodičů jsme zatím zaznamenali o dětské spacáky. Ty mají ve své nabídce takřka všechny firmy. Při jeho nákupu je obzvlášť důležité, aby si malý cestovatel spacák zamiloval a přijal jej za svůj, doporučuje Jaroslav Skalka s tím, že tímto se vám cestování značně usnadní a eliminují se kritické okamžiky. Pak je ovšem potřeba zaměřit se především na vnitřní materiál, který by měl být příjemný na omak, ale měl by být lehký a nešpinit se. Dále je třeba ověřit si, zda je možné jeho prodlužování/zkracování, odvětrání i od nohou - tedy obousměrný zip se snadným chodem bez zadrhávání a svírání látky spacáku, či zda lze snadno stahovat a hlavně povolit légu okolo hlavy a ramen.

Co vás čeká na Výstavě stanů a outdoorového zboží:

- Najdete zde vše od stanů, spacáků, kempingového nábytku, karimatek, outdoorového oblečení a obuvi, včetně toho dětského a cyklistického, batohy, cestovní tašky a další doplňky.

- Na ploše 10 000 m² vystavuje 55 značek outdoorového vybavení.

- Je zde populární spacákové ležení, kde si zákazníci spacák před zakoupením vyzkouší nebo si sami mohou postavit či sbalit stan, kterých tu mimochodem bude postaveno více než 300!

- Soutěží se o zájezd do Nepálu, 23-denní Treking údolím Šerpů až k Everestu, o týden na luxusní jachtě, skútr, horské kolo, špičkové outdoorové hodinky a digitální zrcadlovku.

- Vyzkoušet si můžete lezeckou stěnu, slackline (novodobé provazolezectví), zúčastnit se kurzů první pomoci, kuchařských show, kurzu fotografování či se vydat na festival outdoorových filmů.

- Ti, kdo to mají do Prahy daleko, najdou identický sortiment na www.4camping.cz.

Více informací najdete na www.vystavastanu.cz

Termíny